Про факультет

Факультет прикладних наук УКУ – готує лідерів галузі, що своїми знаннями, навичками та настановами змінюватимуть сьогоднішнє та майбутнє України і світу.

Наші програми розширяють фронтири освіти у сфері комп’ютерних наук та інформаційних технологій, а наші випускники – не просто успішні працівники всесвітньо відомих ІТ компаній, вони є лідерами, що готові творити нові продукти і послуги, нові ідеї та нові сенси як в сфері інформаційних технологій, так і в інших середовищах людського життя.

Партнерами та жертводавцями факультету є львівський ІТ Кластер та низка ІТ компаній, зокрема, EPAM, SoftServe, Eleks, N-iX, Sigma Software, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexoft, а також приватні особи. Факультет підтримує добрі контакти з такими компаніями як IBM, Google та низкою університетів – лідерів ІТ освіти як Carnegie Mellon University, Stanford University, New York State University.

Програми факультету розраховані на вмотивованих студентів, націлених на творчу самостійну працю над своїм професійним вдосконаленням і готових нести відповідальність за використання унікальних нагод для навчання, які перед ними відкриватиме ця програма.

Тісна співпраця з роботодавцями забезпечена через створення Академічної ради програми, а також комплекс заходів для залучення реальних кейсів з виробництва у вигляді практик, курсових і випускних робіт. Практична орієнтованість навчання реалізована як через різноманітні літні практики та стажування у компаніях партнерах, так і через проектно-орієнтовані курси безпосередньо пов’язані з роботою ІТ індустрії.

Програми факультету прикладних наук вирізняються поглибленим вивченням англійської мови (з метою досягнення рівня В2) шляхом викладання окремих курсів англійською мовою і участі в літній англомовній школі. До читання лекцій залучаються міжнародні партнери УКУ та відомі професіонали з провідних компаній Львова, України і світу.

Графік роботи:

Пн - пт 10:00-18:00