Статті та дослідження

На цій сторінці представлені аналітичні дослідження, виконані факультетом прикладних наук УКУ.

Витрати на отримання магістра з Data Science в Європі

Сьогодні більше зростає попит на фахівців з аналітики даних, інженерів з машинного навчання та штучного інтелекту. Наевсні 2019 року сайт KDNuggets опублікував список найкращих європейських магістерських програм за напрямком аналітики даних (Data Science and Analytics).

Факультет прикладних наук УКУ спробував більш глибоко дослідити один, але важливий аспект отримання професії: скільки студенту тієї або іншої магістерської програми з вищезазначеного переліку доведеться витратити коштів під час навчання, враховуючи вартість програми та вартість проживання у відповідній країні, а також, на яку фінансову винагороду в індустрії цей студент чи студентка зможе розраховувати після завершення навчання.


“Програмісти – це як художники, але тільки іншими барвами”: Першокурсники APPS UCU про ЗНО, пошуки вишу, програмування та багато іншого

Перед початком стипендійного конкурсу в УКУ команда факультету прикладних наук мала нагоду поспілкуватись з нашими першокурсниками, щоб допомогти знайти відповіді на запитання абітуєрієнтів…

 


Дослідження ринку вакансій Data Science в Україні, Січень-Червень 2020

Факультет прикладних наук УКУ від 2016 року пропонує своїм студентам, клієнтам та партнерам різноманітні освітні програми та наукові проєкти у галузі Data Science. З початку 2020 року ми почали більш ретельно досліджувати ринок вакансій в Україні на позиції, які пов’язані з Data Science. Тож пропонуємо переглянути звіт з аналізом ринку праці за перше півріччя 2020 року.


Дослідження ринку вакансій Data Science в Україні 2020

З початку 2020 року Факультет прикладних наук УКУ почав досліджувати ринок вакансій в Україні на позиції, які пов’язані з Data Science. На основі цих досліджень ми щопівроку публікуємо звіт з основними інсайтами. Перший піврічний звіт був опублікований в липні 2019 року, а тепер запрошуємо ознайомитись з річним звітом за 2020 рік.

 

 


Дослідження ринку вакансій Data Science в Україні січень-червень 2021

З початку 2020 року Факультет прикладних наук УКУ почав досліджувати ринок вакансій в Україні на позиції, які пов’язані з Data Science. На основі цих досліджень ми щопівроку публікуємо звіт з основними інсайтами. Перший річний звіт 2020 був опублікований в січні 2021 року , а тепер запрошуємо ознайомитись з піврічним звітом за січень – червень 2021 року

 


Дослідження ринку вакансій Data Science в Україні 2021

Для того, щоб виявляти тенденції в галузі Data Science у великих містах України (Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро), ми проводимо динамічне дослідження-аналіз вакансій на сайтах dou.ua та djinni.co з 2020 року. На основі цих досліджень ми щопівроку публікуємо звіт з основними інсайтами. Рік тому ми опублікували перший річний звіт, а тепер запрошуємо ознайомитись з звітом за 2021 рік.

 


Дослідження ринку вакансій Data Science в Україні січень-червень 2022

На  факультеті прикладних наук УКУ ми продовжуємо досліджувати ринок вакансій в Україні на позиції, які пов’язані з Data Science. Для цього, як і раніше, використовуємо дані про кількість вакансій з сайтів dou.ua та djinni.co.  Запрошуємо ознайомитись з звітом за перше півріччя 2022 року.