Статті та дослідження

На цій сторінці представлені аналітичні дослідження, виконані факультетом прикладних наук УКУ.

Витрати на отримання магістра з Data Science в Європі

Сьогодні більше зростає попит на фахівців з аналітики даних, інженерів з машинного навчання та штучного інтелекту. Наевсні 2019 року сайт KDNuggets опублікував список найкращих європейських магістерських програм за напрямком аналітики даних (Data Science and Analytics).

Факультет прикладних наук УКУ спробував більш глибоко дослідити один, але важливий аспект отримання професії: скільки студенту тієї або іншої магістерської програми з вищезазначеного переліку доведеться витратити коштів під час навчання, враховуючи вартість програми та вартість проживання у відповідній країні, а також, на яку фінансову винагороду в індустрії цей студент чи студентка зможе розраховувати після завершення навчання.

“Програмісти – це як художники, але тільки іншими барвами”: Першокурсники APPS UCU про ЗНО, пошуки вишу, програмування та багато іншого

Перед початком стипендійного конкурсу в УКУ команда факультету прикладних наук мала нагоду поспілкуватись з нашими першокурсниками, щоб допомогти знайти відповіді на запитання абітуєрієнтів…