Дистанційний курс “Statistics and Econometrics”, осінь 2019

Пропонуємо вам один з кращих курсів магістерської програми Data Science (за відгуками студентів) — “Statistics and Econometrics” у форматі 100% дистанційного навчання. Курс буде цікавий тим, хто вже почав або планує почати кар’єру в напрямку машинного навчання і хоче поглибити свої знання математичних основ багатьох методів, які використовуються в сучасних методах machine/deep learning.

Курс розпочинається 16 жовтня.

Детальна структура курсу

Topic 1: Descriptive Statistics

• Introduction
  • Statistical concepts
  • Characteristics of univariate data sets
  • Characteristics of bivariate data sets

Topic 2: Probability Theory

• Probability of events
  • Random variables and distribution functions
  • Random vectors

Topic 3: Inferential Statistics

• Parameter estimation
  • Confidence intervals
  • Statistical tests

Topic 4: Regression (part I)

• Linear Regression
  • OLS
  • Testing the coefficients
  • Goodness-of-fit
  • Missing data
  • Multicollinearity
  • Heteroscedasticity
  • Autocorrelation
  • Outliers

Topic 5: Regression (part II)

• Model selection
  • The omission of relevant regressors
  • Inclusion of irrelevant regressors

• Exponential smoothing
  • Forecast combinations

Формат навчання

Дистанційний формат передбачає наступні активності на курсі із використанням відповідних онлайн сервісів

• Лекційні заняття. Записані у високій якості відео-лекції магістерського курсу. Викладання та всі матеріали на курсі – англійською мовою. Лекційні матеріали відкриваються щосереди.
  • Практичні завдання. В рамках курсу студенти виконують практичні завдання. Асистенти викладача перевіряють кожну виконану роботу та дають детальні пояснення та відгуки. Час на виконання практичних занять обмежени та становить один-два тижні в залежності від складності.
  • Консультації. Кожного навчального тижня щовівторка проводяться онлайн консультації з викладачем через сервіс Zoom. Відео-записи консультацій також доступні для подальшого перегляду.
  • Комунікація. Онлайн комунікація відбувається через сервіс Slack.

Розклад модулів

Навчання на курсі розпочинається з 16 жовтня 2019 р. і завершується в січня 2020 року.

Реєстрація на курс

Щоби переконатися у доцільності проходження курсу для себе та зручності формату викладання, ми пропонуємо учасникам доступ до перших двох лекцій курсу, де наводиться огляд базових понять статистики та економетрики. Отримати доступ ви можете заповнивши реєстраційну форму.

Після цього до 23 жовтня включно потрібно буде оплатити вартість участі на курсі. Учасники, які не оплатять участь до вказаної дати, будуть відраховані з курсу.

22 жовтня для тих, хто на той момент зареєструється на курс, буде проведена ознайомча сесія з викладачем курсу, де учасники зможуть поставити свої запитання.

Вартість навчання

Загальна вартість курсу “Statistics and Econometrics” становить 14 000 грн. Для дистанційних учасників ітерації восени 2019 році надається знижка 50%. Відповідно, ціна становить 7 000 грн за умови повної оплати. Також надається можливість розбити оплату на три частини. В такому випадку вартість участі становить 7 500 грн та оплата вноситься однаковими частинами по 2 500 грн у жовтні, листопаді та грудні. У випадку вчасного неотримання оплати учаснику буде заблокований доступ до курсу.

Сертифікати

По завершенню курсу учасники, що наберуть щонайменше 60 балів зі 100, отримають сертифікат учасника курсу. Цей сертифікат можна використати для зарахування кредитів за аналогічний курс в УКУ та в іних університетах (за наявності такої можливості). Курс оцінюється  в 5 кредитів ECTS.

Про викладача

Др. Ярема Охрін

Після отримання PhD та проходження PostDoc зі статистики та економетрики в Європейському Університеті Віадріна (Німеччина), я провів два роки в якості доцента з економетрики в університеті міста Берн, Швейцарія. З 2010 року я є професором статистики в університеті Аусбургу, Німеччина.

Галузі професійних інтересів:  financial econometrics, multivariate and high-dimensional statistical analysis, dependence modelling, environmental statistics.

Facebook: www.facebook.com/ucucsds/