Проживання

«Не просто гуртожиток – тут будується спільнота!»

У Колегіумі реалізується однорічна освітньо-формаційна програма «Християнська духовність у постмодерній добі». Поміж студентів мешкають куратори, сестри-редемптористки, розміщується квартира спільноти «Емаус» та діє «Центр розвитку особистості», де мешкають гості університету, які можуть поділитись зі студентами власним життєвим досвідом. 

 

Для проживання студентів надаються тримісні кімнати. У кожній кімнаті є холодильник, ванна та туалет. Кімнати на поверсі розподілені на два крила, в кожному крилі є Світлиця – простір, який призначений для підігріву та споживання їжі. Тут можна скористатися холодильником, електрочайником, мікрохвильовою піччю та умивальником. Для потреб студентів на кожному крилі є праска. Переважно у кімнаті живуть люди з різних спеціальностей.


Щотижня кожне крило збирається для спільної зустрічі. Таким чином будується спільнота з різних людей, які готові один з одним ділитись історіями, допомагати один одному та просто спілкуватись на різні теми. 

У колегіумі діє електронна карткова пропускна система. У сусідньому корпусі функціонує Трапезна УКУ (вул. Козельницька, 2а), де для студентів діє 50% знижка на харчування.

 

Будівля Колегіуму знаходиться поблизу одного з найбільших та найкрасивіших парків Львова – Стрийського парку. Зручне розташування дозволяє легко добратися до центру міста, аеропорту, залізничного вокзалу, а також інших корпусів УКУ між якими курсують мікроавтобуси.

Детальніша інформація (зокрема про те, як потрапити в Колегіум) тут.