Комп’ютерні науки

БАКАЛАВРСЬКА ПРОГРАМА З КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК УКУ СТВОРЕНА НА ОСНОВІ РЕКОМЕНДАЦІЙ ОРГАНІЗАЦІЙ ACM ТА IEEE

Викладачі програми мають міжнародний досвід і розробляли свої курси на основі найкращих українських та світових практик. Студенти програми «Комп’ютерні науки» мають на меті стати не тільки технічно підкованими спеціалістами, але ще й хорошими керівниками та чудовими командними гравцями.

Ми, розробляючи цю програму, орієнтувались на формування твердих та м’яких навичок та їхнє гармонійне поєднання. Студенти вже з першого року навчання розвивають у собі такі навички, як вміння керувати особистим часом, комунікація в межах малих та великих команд, відмінна само- презентація та критичне мислення. Окрім цього, студенти опановують з викладачами різноманітні мови програмування, вивчають сучасні тренди в технічному світі ІТ та ознайомлюються з низькорівневими аспектами.

Олесь Добосевич , керівник програми “Комп’ютерні науки”

 Чому програма з комп’ютерних наук?

Команда факультету прикладних наук зібрала наступні переваги програми “Комп’ютерні науки”:

  • Сучасні знання з комп’ютерних наук та інформаційних технологій, що ґрунтуються на математичних дисциплінах із врахуванням найновішого світового досвіду ІТ-освіти
  • Часткове викладання курсів англійською мовою, поглиблене вивчення іноземних мов
  • Викладачі західних університетів та українські викладачі з міжнародним досвідом
  • Практично-орієнтоване навчання: літні практики та стажування в ІТ- компаніях
  • Розвиток практичних, етичних, бізнес-орієнтованих, м’яких навичок
  • Цікаве, живе студентське життя, зустрічі з відомими людьми
  • Можливості наукового зростання
  • Викладачі-практики з відомих ІТ-компаній України
  • Можливості обирати самостійно той напрямок, який цікавий кожному студенту чи кожній студентці

І це ще далеко не все! Ми можемо пишатись тим, що програми факультету оновлюються щороку залежно від запиту студентів. Щороку команда факультету прикладних наук спілкується з студентами та отримує їхні відгуки про навчання. Відповідно до цих відгуків формується план дисциплін на наступний навчальний рік. Таким чином ми отримуємо не просто знання, які відповідають викликам сучасного світу, але ще й задоволених студентів, які готові змінювати світ ІТ на краще!


Випускники програми «Комп’ютерні науки» працюють у різноманітних галузях. Ми пишаємось тим, що наші випускники є хорошими професіоналами у нетехнічних та технічних спеціальностях, починаючи від Design та закінчуючи Data Science. Даючи студентам протягом їхнього навчання величезний вибір щодо вивчення різних можливих напрямків ІТ, ми готуємо спеціалістів, які мають за своєю спиною широкий спектр галузей із знаннями в їх межах.

Олесь Добосевич , керівник програми “Комп’ютерні науки”