Карта курсів КН

 

“Загалом факультет намагається йти в ногу з часом, а інколи навіть випереджати запити суспільства. Ми постійно відстежуємо розвиток індустрії, щоб знати, яких фахівців потребуватиме ринок, і на основі цього розробляємо нові курси та розвиваємо наявні. Така система дає нам та нашим студентам змогу досягати успіхів, адже ті проєкти, які вони роблять, – надзвичайно інноваційні не лише в контексті Львова, України, а й усього світу.”

Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук

Дана карта курсів (внизу) є актуальною для студентів 2019-2020 навчального року. Щороку ми досліджуємо відгуки студентів щодо кожної дисципліни, також ми реагуємо на запити студентів щодо бажаних напрямків.

 

Чи означає це, що кожного року можуть бути зовсім інші предмети?
Звичайно, ні! Фундаментальні дисципліни залишаються незмінними. Наприклад, математичний аналіз, основи програмування, принципи організації комп’ютера (для напрямку “Комп’ютерні науки”) чи економічний аналіз (для напрямку “Бізнес-аналіз та ІТ”) та багато інших. Змінюватись можуть тільки вибіркові дисципліни, адже щороку ми маємо різні тенденції у студентів. Буває, що ми маємо багато охочих спробувати свої сили у вебі. У такому разі нам варто давати студентам на вибір “Веб розробку”, “Основи людинно-машинної взаємодії” та інші. А буває, що у нас зібрались юні Data Scientist-и, які хотіли б вивчати “Прогнозування операцій”, “Основи штучного інтелекту”, “Аналіз даних” та багато іншого. 

 

Які є можливості для студентів, які хочуть вивчати напрямок, який не представлений у карті курсів?
Окрім курсів ми маємо зимові школи різних напрямків, які відрізняються щороку. Також ми пропонуємо студентам організовувати клуби. 

КУРСИ 1 РОКУ

КУРСИ 2 РОКУ

КУРСИ 3 РОКУ

КУРСИ 4 РОКУ