Умови вступу та вартість навчання

Хто може вступити?

Всі, хто цікавиться темою Data Analytics, можуть подати заявку на вступ на програму. Перша частина програми Data Analytics не вимагає значних попередніх знань, окрім базової обізнаності Microsoft Excel, знань шкільної математики та знання англійської мови на рівні розуміння технічних текстів. Умовою вступу на другу частину програми є знання основ статистики та економетрики, основ програмування на Python, основ роботи з базами даних та SQL.

Процедура вступу

Для вступу на програму першої частини Intro to Data Analytics кандидатам необхідно заповнити реєстраційну форму. При реєстрації необхідно вказати персональні контактні дані, попередній професійний досвід, досвід роботи з інструментами Data Analytics (ця інформація не враховується при відборі на програму, але є необхідною для наших викладачів), а також мотиваційне повідомлення: чому кандидат/ка зацікавився програмою та як планує використати отримані на програмі знання.

Заявки на навчання на програмі приймаються до моменту укомплектування навчальної групи (близько 25 осіб).

Вартість навчання

Вартість навчання на першій частині сертифікаційної програми Data Analytics становить 20 000 грн, при вступі на перший набір програми у жовтні 2021 році надається знижка 25% (ціна зі знижкою – 15000 грн). Оплата за навчання здійснюється трьома частинами: до 18 жовтня, до 8 листопада, до 6 грудня. При повній оплаті за навчання до 18 жовтня надається додаткова знижка у розмірі 1000 грн.

Також надається додаткова знижка для студентів УКУ (за деталями пишіть на [email protected])

Друга частина програми планується орієнтовно на лютий 2022 року.