Умови вступу та вартість навчання

Хто може вступити?

Всі бажаючі, яким цікава тема Data Engineering можуть подати заявку на вступ на програму. Дуже важливим критерієм відбору при вступі є наявність практичного досвіду в галузі ІТ, знання англійської мови, баз даних, програмування. Великим плюсом буде наявність ступеня бакалавра у галузі Інформаційні технології або Математика та статистика.

Необхідні документи

Вам не потрібно ніяких документів для того, аби податися на сертифікаційну програму. Перед навчанням підписується договір про надання освітніх послуг.

Вартість навчання

Вартість навчання на сертифікаційній програмі Інженерія даних, при вступі у 2021 році, становить 128 000 грн. Навчання оплачується чотирма рівними частинами у вересні 2021, в грудні 2021, в лютому 2022, та в квітні 2022 року відповідно.

Знижки

На програмі Data Engineering доступні наступні знижки на навчання:

  • У випадку успішного проходження співбесіди та підтвердження участі в програмі до 1 серпня та 28 серпня учасники отримують знижку в розмірі 20 000 та 15 000 грн відповідно.
    Рання реєстрація вважається успішною, якщо ви заповнили реєстраційну форму до 1 та 28 серпня включно (до 23:59 години). Після реєстрації потрібно пройти співбесіду, результати якої будуть оголошені за кілька днів після її проходження.
  • Працівникам компаній-партнерів факультету прикладних наук отримують знижку 25 000 грн.
  • Працівникам компаній стратегічних партнерів факультету (SoftServe та ELEKS) надається знижка на навчання у розмірі 30 000 грн.

Знижки не додаються. У разі отримання знижки на навчання, вона рівномірно розподіляється на всі чотири оплати.

Процедура вступу

Для вступу на програму вам необхідно заповнити реєстраційну форму. Після чого із вами зв’яжеться керівник програми і назначить дату співбесіди. За умови успішного проходження співбесіди ви будете зараховані на сертифікаційну програму.

Навчання на окремих курсах

Окрім повної сертифікаційної програми, є можливість зареєструватися на окремий курс або кілька курсів програми. Для зарахування на окремий курс потрібно пройти процедуру відбору у вигляді співбесіди. У випадку реєстрації на окремі курси, вартість одного буде становити 13 000 грн. Знижки на такий формат навчання не надаються. Крайній термін реєстрації на курс – за тиждень до його початку. Дати модулів можна знайти на сторінці Перелік курсів