Випускники магістерської програми “Науки про дані”

2018

Купин Орест

Михайлич Микола

Стегній Анатолій

2019

Баран Іриней

Зайцев Олександр

Зоріна Катерина

  • Тема дипломної роботи: Building segment based revenue prediction for CLV model
  • Науковий консультант: Oleksandr Romanko, Ph.D., Senior Research Analyst, Risk Analytics, IBM Canada
  • Наукові консультанти: Mikhail Nediak, Ivan Mendoza, Scotia Bank, Canada

Ільницький Іван

Камінський Юрій

Костів Маркіян

  • Тема дипломної роботи: Customer lifetime value for credit limit optimization
  • Науковий консультант: Oleksandr Romanko, Ph.D., Senior Research Analyst, Risk Analytics, IBM Canada
  • Наукові консультанти: Mikhail Nediak, Ivan Mendoza, Scotia Bank, Canada

Кусий Андрій

Мартинюк Тетяна

Москаленко Олексій

Пилєва Ганна

  • Тема дипломної роботи: Detection of Difficult for Understanding Medical Words using Deep Learning
  • Науковий керівник: Artem Chernodub, associated professor at UCU, Ukraine
  • Консультант: Natalia Grabar, CNRS at Université de Lille, France
  • Консультант: Thierry Hamon, LIMSI, CNRS at Université Paris-Saclay, France and Université Paris 13, France

Підгірняк Олег

Пономарчук Антон

Черницька Ольга

Шишкін Олег

2020

Бабенко Дмитро

Бродюк Сергій

Глушко Дмитро

Карюк Олег

Каспрова Анастасія

Коршунов Вадим

Кофман Пилип

Курочкін Андрій

Лапчевський Костянтин

  • Тема дипломної роботи: Predicting properties of crystals
  • Науковий керівник: Tess Smidt, Ph.D., Lawrence Berkeley National Laboratory

Лочман Ярослава

Лук’янихін Олег

Лут Володимир

Любонько Катерина

  • Тема дипломної роботи: Matching Red Links with Wikidata Items
  • Науковий керівник: Diego Saez-Trumper, Ph.D., Research Scientist at Wikimedia Foundation, Spain

Місько Олег

Мойсеєв Роман

Овчинніков Костянтин

Ольшанецький Борис

Онищак Олег

Опірський Максим

Перепічка Назарій

  • Тема дипломної роботи: Parameterizing Human Speech Generation
  • Науковий керівник: Diego Saez-Trumper, Ph.D., Research Scientist at Wikimedia Foundation, Spain

Поздняков Євген

Порпленко Денис

Продайко Іван

Смирнов Олександр

Тютюнник Сергій

Хабурська Анастасія

Щербина Антон