Пам’ятка для здачі додаткового іспиту при вступі на магістерську програму «Науки про дані»

Шановні абітурієнти! Від 13 травня ми розпочинаємо вступний процес на нашу програму, який триватиме у кілька етапів:

 • 13 – 29 травня – Реєстрація на додатковий фаховий іспит (онлайн), який проводитимемо для вступників з інших спеціальностей (детальніше алгоритм дій можна знайти тут vstup.ucu.edu.ua/magistratura/dodatkovyj-vstupnyj-ispyt/)
 • 13 травня – 3 червня – Реєстрація на ЗНО з іноземної мови (У приймальній комісій університету, який проводить вступ на спеціальність, яку ви обрали). Зареєструватися на ЗНО можна у приймальній комісії університету, до якого ви плануєте вступати, або університету, у якому навчаєтеся. Реєстрація на ЗНО для вступників з інших спеціальностей буде відбуватися після складання додаткового вступного іспиту.
 • 15 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), перша сесія
 • 22 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), друга сесія
 • 29 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), третя сесія
 • 31 травня, 9.00 — 22.00 – Додатковий фаховий іспит (онлайн), четверта сесія

Додаткове вступне випробування, яке складається у травні, є допуском до реєстрації на ЗНО, тому: КРОК 1 – реєстрація на додаткове вступне випробування; КРОК 2 – складання випробування; за умови позитивного результату – КРОК 3 – реєстрація на ЗНО.

КРОК 1. Реєстрація на додаткове вступне випробування

Зареєструйтеся на додаткове вступне випробування через онлайн-форму.

Перелік документів, які потрібно буде підвантажити:

 1. Заява. ЇЇ потрібно завантажити і заповнити “від руки”.
 2. Копія документа, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон) або інший документ, який засвідчує особу і громадянство.
 3. Документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.  Або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2019 році, виданої за місцем навчання, – для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань.

КРОК 2. Складання випробування

Щоб скласти додатковий фаховий іспит, перейдіть на платформу open.ucu.edu.ua.

Покрокова інструкція:

 1. Створіть новий обліковий запис на платформ open.ucu.edu.ua.
 2. На вашу електронну пошту буде відправлено листа.
 3. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, зазначеним у ньому.
 4. Обліковий запис буде підтверджено й система вас ідентифікує. В інформації свого облікового запису вкажіть: ваші прізвище, ім’я та по батькові, місто та адресу проживання, назву університету і спеціальність, на якій навчалися.
 5. Перейдіть за посиланням, щоб записатися на іспит та отримати доступ: open.ucu.edu.ua/course/view.php?id=38

Додатковий вступний іспит на магістерську програму «Науки про дані» відбуватиметься у чотири сесії: ви можете скласти іспит 15 травня, 22 травня, 29 травня або 31 травня.

Іспит передбачає виконання завдання, що містить 10 тестових запитань. Тестові запитання закритого типу (містять одну правильну відповідь). Кожна правильна відповідь на тестове завдання – 10 балів. Максимальна кількість балів за виконання тесту – 100 балів.

Результат оцінюватимемо за шкалою –«склав»/«не склав». Критерій «склав» виставляємо, якщо екзаменаційна робота вступника отримала не менше ніж 50 балів. Тривалість додаткового вступного іспиту (виконання тестових завдань) – 1 година.

Вступник, який не складав додаткове вступне випробування у травні на обрану спеціальність в УКУ, але складав додатковий іспит і зареєструвався на ЗНО в іншому ВНЗ (та/або склав ЗНО), може подавати документи для вступу і брати участь у конкурсному відборі на обрану спеціальність в УКУ в липні.

Контактна інформація