Стипендіальна підтримка

Український Католицький Університет спільно з компаніями-партнерами пропонує стипендії для навчання на  магістерській програмі «Науки про дані», які частково покривають вартість навчання. Нижче наведена інформація за 2022 рік.

 

Стипендія для асистента викладача

Факультет прикладних наук УКУ та компанії-партнери (Grammarly, SQUAD) надають стипендії, які покривають від 30% до 50% вартості навчання. Стипендіат такої стипендії повинен виконувати функції асистента на курсах бакалаврських програм «Комп’ютерні науки» та/або «Бізнес-аналітика» (протягом першого року навчання) та на магістерській програмі «Науки про дані» (протягом другого року навчання) кожного семестру із середнім загальним навантаженням 8 годин на тиждень. Ці обов’язки виконуються протягом всього часу навчання на магістерській програмі (два роки). Вимогою до кандидатів є досвід викладання в галузях інформатики та комп’ютерних наук буде перевагою.

Стипендія від фонду Ampersand

Ampersand – це спільнота небайдужих людей, які мають на меті створити можливості для професійної та академічної реалізації найбільш талановитих студентів України. Серед понад 50 учасників є представники Goldman Sachs, City, Google, Microsoft, Uber, McKinsey, Facebook та інших провідних компаній у своїх індустріях; випускники Harvard, MIT, LBS, Wharton; академіки та бізнесмени з понад 10 країн. Акумулюючи фінансові ресурси та час, члени спільноти Ampersand спонсорують стипендії на навчання у найкращих університетах країни. Окрім матеріальної підтримки, стипендіатам надається необмежений доступ до мережі контактів спільноти, а також проводяться релевантні заходи з метою найбільш ефективного старту кар’єри випускників у кращих компаніях цільових індустрій.

Стипендія від Ampersand покриває 50% вартості навчання. Відбір стипендіатів проводять представники фонду та дають свої рекомендації координаторам магістерської програми. Стипендія надається за умови, що відібрані фондом кандидати успішно складають вступні іспити та зараховуються на програму.

Стипендія для жінок в Data Science (з умовами позиції асистентки викладача)

Факультет прикладних наук УКУ має спеціальну пропозицію для жінок, які хочуть опанувати галузь Data Science. Ця стипендія покриває 50% вартості навчання. За умовами стипендії стипендіатка повинна буде виконувати функції асистентки на курсах магістерської та бакалаврських програм факультету прикладних наук, аналогічно до стипендії асистента викладача (наведена вище). Стипендія надається Католицькою асоціацією добробуту на Близькому Сході (CNEWA).

Стипендія для наукових дослідників у лабораторії машинного навчання УКУ

На факультеті прикладних УКУ діє лабораторія машинного навчання. До роботи в лабораторії залучаються студенти магістерської програми, зокрема, через стипендіальну підтримку. Такого роду стипендія передбачає роботу на повну зайнятість в лабораторії над дослідницькими проєктами разом з виконанням асистентських функцій подібно до стипендії для асистентів. Такі стипендіати отримують знижку 50% та додаткову оплату за роботу в лабораторії. Вимогою до кандидатів є відмінні математичні, аналітичні знання, разом з відмінним рівнем програмування.

На початку навчання стипендіати всіх категорій підписують та зобов’язуються виконувати наступний меморандум: Меморандум зі стипендіатами Data Science UCU

Зверніть увагу, що координатори програми можуть переглянути стипендіальний статус у будь-який час (до його повного скасування), якщо стипендіат не відповідає вимогам або не виконує пункти меморандуму.

Процедура отримання стипендії

Процедура реєстрації та вибір стипендіатів включає наступні три етапи.

1. Кандидати заповнюють онлайн заяву не пізніше 30 липня 2022 року (термін подання заявок продовжено до 30 липня).

Повинні бути надані:

  • Мотиваційний лист з чітко аргументованою потребою в стипендії
  • Опис досвіду в галузі інформаційних технологій та data science
  • Контакти двох-трьох людей, які готові надати рекомендації (викладачі з попереднього місця навчання, керівники з місця роботи).
  • Резюме в якому повинні бути зазначені освіта та професійна історія.

2. На підставі поданої інформації відібрані кандидати отримують запрошення на співбесіди, яка буде проводитися викладачами факультету в період з 10 по 31 серпня 2022 року.

Зверніть увагу, що вступна комісія факультету не зобов’язана коментувати результати співбесід та результати відбору на отримання стипендії.

Для детальнішої інформації звертайтеся за електронною адресою [email protected].

Інформація для потенційних партнерів

Якщо ви бажаєте підтримати нашу магістерську програму та розглядаєте можливість надання стипендії для навчання студентам, просимо звертатися із вашими пропозиціями за електронною адресою [email protected]. Будемо раді обговорити потенційну співпрацю!

Важливі дати для стипендій у 2022 році