Стипендіальна підтримка

Український Католицький Університет спільно з компаніями-партнерами пропонує стипендії для навчання на  магістерській програмі «Науки про дані», які частково або повністю покривають вартість навчання.

Стипендія для асистента викладача

Факультет прикладних наук УКУ та компанії-партнери надають стипендії, які покривають від 30% до 50% вартості навчання.

Стипендіат такої стипендії повинен виконувати функції асистента на курсах бакалаврських програм «Комп’ютерні науки» та/або «Бізнес-аналітика» кожного семестру з середнім загальним навантаженням 8 годин на тиждень. Ці обов’язки виконуються протягом всього часу навчання на магістерській програмі.

Вимоги до кандидатів:

  • досвід викладання в галузях інформатики та комп’ютерних наук буде перевагою.

На початку навчання стипендіат підписує та зобов’язується виконувати наступний меморандум: Меморандум зі стипендіатами Data Science UCU

Зверніть увагу, що координатори програми можуть переглянути стипендіальний статус у будь-який час (до його повного скасування), якщо стипендіат не відповідає вимогам або не виконує пункти меморандуму.

 

Стипендія для жінок в Data Science (з умовами позиції асистентки викладача)

Факультет прикладних наук УКУ має спеціальну пропозицію для жінок, які хочуть опанувати галузь Data Science. Ця стипендія покриває 50% вартості навчання. За умовами стипендії стипендіатка повинна буде виконувати функції асистентки на курсах магістерської та бакалаврських програм факультету прикладних наук, аналогічно до стипендії асистента викладача (наведена вище).

 

Процедура отримання стипендії

Процедура реєстрації та вибір стипендіатів включає наступні три етапи.

1. Кандидат повинен заповнити онлайн заяву (посилання на форму буде опубліковане навесні 2020 року) не пізніше 1 червня 2020 року.

Повинні бути надані:

  • Мотиваційний лист з чітко аргументованою потребою в стипендії
  • Опис досвіду в галузі інформаційних технологій та data science
  • Контакти двох-трьох людей, які готові надати рекомендації (викладачі з попереднього місця навчання, керівники з місця роботи).
  • Резюме в якому повинні бути зазначені освіта та професійна історія.

2. На підставі поданої інформації кандидат отримає запрошення на онлайн-співбесіду, яка буде проводитися викладачами факультету в період з 10 червня по 10 липня 2020 року.

3. За підсумками заяви та онлайн співбесіди, кандидати будуть запрошені на співбесіду на кампусі в період вступної кампанії з 18 по 27 липня 2020 року.

Зверніть увагу, що вступна комісія факультету не зобов’язана коментувати результати співбесід та результати відбору на отримання стипендії.

Для детальнішої інформації звертайтеся за електронною адресою [email protected].

Інформація для потенційних партнерів

Якщо ви бажаєте підтримати нашу магістерську програму та розглядате можливість надання стипендії для навчання студентам, просимо звертатися із вашими пропозиціями за електронною адресою [email protected]. Будемо раді обговорити потенційну співпрацю!

Зареєструватися