Вартість навчання

Вартість навчання для українських студентів

Вартість навчання на магістерській програмі«Науки про дані» при вступні у 2022 році становить 250 000 грн. Навчання оплачується чотирма частинами у жовтні 2022, лютому 2023, вересні 2023 та січні 2024 року відповідно.

Перегляньте зразок договору на магістерську програму на 2021 рік на сайті Відділу студентської документації (див. окремий рядок “Комп’ютерні науки”).

Оплата навчання за перший семестр має бути здійснена до 29 вересня. Зарахування на навчання відповідно до оплати.

Студенти магістерської програми можуть зменшувати частку курсів, які вони беруть протягом року, і переносити навчання (розтягувати) на триваліший термін (до чотирьох років загалом). В такому випадку оплата за навчання може бути здійснена за такими правилами:

  • Модель «плати одразу». Якщо студент сплачує за навчання протягом 2022-23 років у повному об’ємі, але бере тільки частину курсів, то в наступні роки, коли він буде добирати пропущені курси, додаткова оплата за навчання не нараховується.
  • Модель «плати частинами». У 2022-23 академічному році студент може сплачувати лише за ті курси, які він бере (для студентів вартість курсу розраховується орієнтовно за схемою 3400 грн за кожний кредит; типово курси мають від 2 до 6 кредитів – див. навчальну програму). Але в наступному році, коли студент буде добирати пропущені курси, вартість одного навчального кредиту буде розраховуватися із додатковою націнкою 15%.

Навчання на окремих курсах

Окрім повної магістерської програми, існують варіанти вивчення окремих курсів (тобто зарахування на певні курси в статус вільних слухачів) без офіційного зарахування на програму та отримання статусу студента. Така можливість надається в разі наявності вільних місць в аудиторіях. Для зарахування на окремий курс потрібно пройти процедуру відбору. Для більш детальної інформації, будь ласка, перейдіть до сторінки “Навчання на окремих курсах”.

Зареєструватися