Вартість навчання

Вартість навчання для українських студентів

Вартість навчання на магістерській програмі«Науки про дані» при вступні у 2019 році становить 210 000 грн. Навчання оплачується чотирма частинами у вересні 2019, січні 2020, квітні 2020 та вересні 2020 року відповідно.

Студенти магістерської програми можуть зменшувати частку курсів, які вони беруть протягом року, і переносити навчання (розтягувати) на триваліший термін (до трьох років загалом). В такому випадку оплата за навчання може бути здійснена за такими правилами:

  • Модель «плати одразу». Якщо студент сплачує за навчання протягом 2019-20 років у повному об’ємі, але бере тільки частину курсів, то в наступні роки, коли він буде добирати пропущені курси, додаткова оплата за навчання не нараховується.
  • Модель «плати частинами». У 2019-20 академічному році студент може сплачувати лише за ті курси, які він бере (для студентів вартість курсу розраховується орієнтовно за схемою 3500 грн за кожний кредит; типово курси мають від 2 до 5 кредитів – див. навчальну програму). Але в наступному році, коли студент буде добирати пропущені курси, оплата буде рахуватися за тарифом відповідного академічного року (2020-21 або 2021-22). Зазвичай розмір оплати в такому випадку зростає на 10-12% від року до року.

Вартість навчання для іноземних студентів

Для іноземних студентів навчання на магістерській програмі «Науки про дані» при вступні у 2019 році становить 10 000 USD. Навчання оплачується чотирма частинами у вересні 2019, січні 2020, квітні 2020 та вересні 2020 року відповідно.

Навчання на окремих курсах

Окрім повної магістерської програми, існують варіанти вивчення окремих курсів (тобто зарахування на певні курси в статус вільних слухачів) без офіційного зарахування на програму та отримання статусу студента. Така можливість надається в разі наявності вільних місць в аудиторіях. Для зарахування на окремий курс потрібно пройти процедуру відбору.

Для детальнішої інформації звертайтеся за електронною адресою [email protected].

Додаткова інформація

  • Після закінчення курсу вільні слухачі можуть отримати офіційний сертифікат про закінчення.
  • Оплата за курс має бути здійснена до початку навчання на курс.
  • Пізніше вільні слухачі можуть поступити на магістерську програму та зарахувати отримані раніше кредити.
  • Кількість вільних слухачів на курсі – обмежена. Студенти магістерської програми зараховуються на курси позачергово.

Контактна інформація