Зимова школа з дизайну

15 січня - 21 лютого

Попередня реєстрація
Запрошуємо дизайнерів-початківців на зимову школу з дизайну в УКУ. Навчання на школі - це найкращий варіант для тих, хто вже працює в напрямку дизайну та планує покращувати свої знання та навички у різноматнітних напрямках. Ми зібрали на школі неймовірних та досвідчених викладачів, які протягом 5 тижнів будуть допомагати розвиватись вам у професійному плані.
Ми відверто кажемо, що навчання буде дуже інтенсивним та насиченим. Але це тільки для того, щоб по закінченню школи ви могли відчути покращення професійних навичок.
Щоб навчання було максимально цікавим та приносило практичну цінність, кожен учасник буде працювати над запропонованим кейсом. Тобто, уся практична робота, яка буде на школі, буде одразу втілюватись на реальних проектах. Ми зробили це для того, що учасники могли в реальних ситуаціях спробувати різні підходи та техніки, могли одразу отримати поради від викладачів, могли пробувати та помилятись 🙂
Перелік кейсів поки залишається таємницею, але запевняємо вас, що вони дуже скоро зможуть поповнити ваше портфоліо.
*Попередня реєстрація на школу за посиланням.

Школа - це


Переваги навчання:
 • Незліченна кількість практичних завдань на кожному модулі. Ці практичні завдання одразу підкріплюються реалізацією у реальні проекти.
 • Вирішення реальних кейсів (проектів), які можна використати у своєму портфоліо. До того ж, кожен кейс має свого замовника, з яким потрібно буде спілкуватись 🙂
 • Навчання відбувається у зручний час (п'ятниця, субота, неділя). Таким чином, ви проводите свої вихідні максимально продуктивно, корисно та цікаво. Адже протягом усього навчання вас будуть супроводжувати не тільки викладачі чи команда APPS UCU, а неймовірні колеги-дизайнери, які готові підтримати, порадити чи просто поговорити про наболіле 🙂
 • На школі ми будемо будувати ком'юніті людей, які об'єднані любов'ю до дизайну. Ми будемо обмінюватись своїм досвідом під час неформальних зустрічей, відвідувати мітапи, грати в ігри, відвідувати тренінги з софт скілів і, звичайно, збиратись на здибанки у центрі. Навчання це ж не тільки про аудиторії 🙂*Так, всі ці активності уже включені у вартість навчання
 • Школа об'єднує неймовірних викладачів, які будуть ділитись з вами своїми знаннями, надавати фідбек та радити вам ваші зони для покращення.

11.750 ГРН за всю школу

за умови ранньої реєстрації*

П'ЯТНИЦЯ + ВИХІДНІ

у ці дні буде відбуватись навчання 🙂 повний день

30 УЧАСНИКІВ

щоб усім було комфортно навчатись та щоб викладачі могли надати кожному фідбек
*Попередня реєстрація на школу за посиланням.

Формат навчання

15-17 січня – Інклюзивний дизайн (В’ячеслав Шестопалов, Євгеній Шикірявий)* Онлайн

29-31 січня та 5 лютого – Думати, як користувач/User Experince (Юлія Матвійко)

6-7 лютого – Робота з клієнтом та Арт тайм менеджмент (Олександра Корчевська-Цехош)

12-14 лютого – Основи візуального дизайну (Ольга Ткаченко, Макс Хоменко)

19-20 лютого – Презентування роботи дизайнера, CV, особистий бренд дизайнера (Projector Kyiv)

21 лютого – Презентація проектів, випуск

 

Детальніше про викладачів за посиланням. Опис модулів трішки нижче.

Друзі, більшість пар буде відбуватись вживу в корпусі УКУ на Козельницькій (на фото). Ми обмежили кількість учасників, щоб ми могли зручно та безпечно один для одного навчатись. Так, ми будемо слідкувати за дотриманням заходів безпеки, тому можете щодо цього не хвилюватись.

Якщо раптом карантин або інші обмеження для відвідування навчання? Усіх учасників ми будемо повідомляти про зміни у форматі чи датах пар. Навіть якщо ми переносимо наші пари на інші дати, тоді дні залишаються незмінними – п’ятниця та вихідні.

Що будемо вивчати?

Щоб навчання було максимально цікавим та приносило практичну цінність, кожен учасник буде працювати над запропонованим кейсом. Тобто, уся практична робота, яка буде на школі, буде одразу втілюватись на реальних проектах. Ми зробили це для того, що учасники могли в реальних ситуаціях спробувати різні підходи та техніки, могли одразу отримати поради від викладачів, могли пробувати та помилятись 🙂

Перелік кейсів поки залишається таємницею, але запевняємо вас, що вони дуже скоро зможуть поповнити ваше портфоліо.

Детальніше про викладачів за посиланням.

Інклюзивний дизайн:

 • Що таке доступність і веб-доступність. Кому і навіщо необхідний інклюзивний дизайн. Види фізичних, тимчасових та ситуаційних розладів.Статистика
 • Чому доступність важлива для бізнесу. Гучні судові позови. Приклади впливу на репутацію бренду. Як поєднати соціальну відповідальність із прибутковістю бізнесу?
 • Як незрячі користуються електронікою та інтернетом? Як працює екранний читач? Які відомі сайти зручні, а які не оптимізовані під потреби всіх людей?
 • Типи допоміжних технологій. Екранні читачі як найпоширеніша допоміжна технологія
 • Чим керуватися, якщо до вас прийде клієнт зі США? На що звертати увагу в дизайні продуктів для Євросоюзу? Що регулює, а що ні закон в Україні? Які існують дизайн-стандарти з доступності? Як стандарти виникли і видозмінювалися з часом?
 • Огляд рекомендацій WCAG і роз’яснення стандарту. Інструменти для перевірки. Огляд рекомендацій WCAG і роз’яснення стандарту. Огляд платформенних рекомендацій
 • Поняття про фокус у вебі. Структура сторінки. Семантична розмітка (headers, buttons, labels). Alt-text для зображень та іншого нетекстового контенту
 • Сценарій тестування. Тестування інтерфейсів

Основи візуального дизайну:

 • Композиція. Основні типи композиції. Складові композиції. Фактори, що впливають на побудову композиції. Інструменти та підходи до створення композиції. Візуальна ієрархія у дизайні (веб-дизайні). Принципи гештальту у дизайні. Колір. Міні-завдання. Do’s and don’ts.
 • Сітки. Для чого потрібні сітки? Побудова сітки для веб. Використання фотографій й ілюстрацій. Do’s and don’ts. Міні-завдання
 • Типографіка. Шрифтова композиція: функція і форма. Види шрифтів. Як підібрати шрифтову пару. Do’s and don’ts. Міні-завдання
 • Tips and tricks. Секретна зброя дизайнера, як витягнути будь-яку роботу або помилки які ви робите. Надивленність: де шукати натхнення або чому треба забити на dribbble та behance? Які шрифти хороші та де їх шукати? Список літератури для дизайнера. Бонус. Як знайти роботу в західній агенції?

Думати, як користувач:

 • Концепція Human-Centered Design. Дослідницька стратегія. Як визначати потреби проекту, як знати проблеми бізнесу.
 • Опитування стекхолдерів. Аналіз конкурентів. Персони. User journey map. User stories. Опитування користувачів (що питати, як питати)
 • Результати опитування. Визначення вимог. LO-FI + HI-FI. Тестування

*Час на домашнє завдання*

 • Звіти після тестувань, представлення висновків. Визначення вимог до проекту.

Робота з клієнтом:

 • Як працювати з клієнтом: що це таке – розуміти його потреби і як обрати саме свого клієнта?
 • Чек-лист питань до клієнта. Скрипти брифування. Як вести процес, як зрозуміти, коли переговори заходять не туди.
 • Кризовий менеджмент проекту, як правильно амортизувати переговори, коли процес дизайну пішов не туди. Заготовки фраз для кризової комунікації.
 • Правила гарної презентації досліджень та результатів клієнту.

Арт тайм менеджмент:

 • Як визначити вартість своєї роботи, що закладати у процес. Як естімейтити дизайни, як враховувати перепрацювання.
 • Як відслідковувати свій прогрес. Як побудувати робочий тиждень, робочий рік, коли ти дизайнер? Як враховувати час для своїх проектів? Диверсифікація часових ресурсів для дизайнера.
 • Заготовки для тайм-трекінгу. Як поліпшувати ефективність роботи в часі.

Презентування роботи дизайнера (Projector Kyiv):

 • Презентування роботи на behance та/або dribbble. Соціальні мережі дизайнера (як презентувати і описувати в соціальних мережах свої кейси, свій досвід). Як вести дизайн-блог.
 • Презентація проекту клієнту. CV для дизайнера.
 • Презентація проектів. Закриття школи 🙂

Це короткий список тем модулів, детальніше про кожен з них ми будемо розповідати на нашій ФБ сторінці. Якщо вам не хочеться слідкувати за нашою сторінкою у ФБ та очікувати на ній новин – тоді залиште свої контакти у формі і ми з вами сконтактуємось, щоб поговорити про наповнення курсів (або будь-які інші запитання) детальніше.

Друзі, першочергово ми зібрались тут (на зимовій школі) для того, щоб побудувати спільноту людей, об’єднаних любов’ю до дизайну. Разом, ми будемо не просто навчатись чи працювати над покращенням свого портфоліо. Протягом цих 5 тижнів ми будемо обмінюватись своїм досвідом під час неформальних зустрічей, відвідувати мітапи за чашечкою ранкової кави, грати в ігри, відвідувати тренінги з софт скілів і, звичайно, збиратись на здибанки у центрі. Навчання це ж не тільки про аудиторії 🙂

*Так, всі ці активності уже включені у вартість навчання

Які подальші кроки?

 1. Зареєструватись на школу за посиланням.
 2. Після реєстрації, ми отримаємо ваші дані та сконтактуємось з вами, щоб поспілкуватись 🙂
 3. Після приємної розмови з організаторами школи – оплатити квиток 🙂

Друзі, якщо у вас раптом сталась неприємна ситуація і ви передумали відвідувати школу, тоді ми повернемо вам вартість квитка (без врахування комісії, яку ви оплачуєте).