Викладачі зимової школи з дизайну

Запрошуємо дизайнерів-початківців на зимову школу з дизайну в УКУ. Навчання на школі – це найкращий варіант для тих, хто вже працює в напрямку дизайну та планує покращувати свої знання та навички у різноматнітних напрямках. Ми зібрали на школі неймовірних та досвідчених викладачів, які протягом 5 тижнів будуть допомагати вам розвиватись у професійному плані. Наші викладачі: В’ячеслав Шестопалов, Design Manager, Eleks Berlin та Євгеній Шикірявий, Senior UX Designer, Eleks
В’ячеслав працює дизайн-менеджером в ELEKS, має 10 років професійного досвіду. У портфоліо — низка B2B-проектів у нафтогазовій, освітній і юридичній сферах. Автор статей у Smashing Magazine, Muzli та UX Collective; статті перекладено китайською, японською, португальською. Куратор курсів про інклюзивний дизайн і дизайн-воркшопи в школі Projector, гостьовий лектор у дизайн-центрі Apollo та в бізнес-школі ESB при Університеті Ройтлингена (Німеччина). Рекомендуємо почитати також блог В’ячеслава про дизайн.
Інклюзивний дизайн — необхідна річ для суспільства. Пандуси та безбордюрні переходи уже стали звичними явищами в українських містах. Але інклюзивний дизайн — не лише про фізичні об’єкти. Він також про доступність цифрового простору.
Женя – старший дизайнер в ELEKS, близько 8 років у професії — як у продуктових, так і в сервісних компаніях. Куратор курсу та автор відео-лекцій про інклюзивний дизайн у школі Projector. З початку своєї кар’єри дизайнера намагався проектувати, перш за все, зручні сайти і додатки, але справжнім відкриттям був проєкт для державної влади однієї азійської країни.
Веб-доступність — це доступність для всіх людей, незалежно від того, з яких пристроїв вони переглядають сайт, який у них рівень здоров’я, у яких умовах вони це роблять.
Для школи Слава та Женя викладатимуть блок “Інклюзивний дизайн”.
Юлія Матвійко, Lead Experience Designer, EPAM
Юлія працювала як зі стартапами, так і з великими ентерпрайз компаніями в галузі фінансів, подорожей та комерції із США, Великої Британії та Німеччини. Була куратором ініціатив всередині компанії та комерційних проектів. Викладала на воркшопах в Projector. Юля дуже часто проводить лекції на теми користувацького досвіду, оскільки переконана, що що дизайн в першу чергу повинен вирішувати проблему користувача та допомагати бізнесу досягати своїх цілей. А для того, щоб ця проблема була вірно сформульована, дизайнер повинен дуже багато уваги приділити на дослідження користувачів та бізнесу.
Люблю продумувати все до деталей, адже навіть найменші нюанси, які на перший погляд, можуть здаватися неважливими впливають на користувача (на підсвідомому рівні). Вмію організовувати людей і процеси, а також аргументовано критикувати рішення.
Для зимової школи Юлія викладатиме блок “Думати як користувач”
Ольга Ткаченко, Senior Marketing Designer, Eleks та Макс Хоменко, графічний та цифровий дизайнер в Essen International (Стокгольм, Швеція)
Ольга останні 8 років працювала у різних сферах візуальної комунікації: графічний дизайн, digital design, брендинг, ілюстрація. Наразі обіймає посаду Senior Marketing Designer в компанії Eleks. Творчі проєкти Ольги експонувалися у різних містах України та Євросоюзу, графічні роботи публікувалися у виданнях США та Азії.
Мене цікавить творчість у різних її проявах. Тому серед моїх захоплень, окрім візуального мистецтва, ще музика і танці.
Макс наразі працює графічним та цифровим дизайнером в Essen International (Стокгольм, Швеція). Працював з найбільшими скандинавськими та міжнародними брендами. Напрямки роботи: цифровий дизайн, інтерактивний дизайн, візуальна айдентика. Закінчив Львівську Національну академію Мистецтв за напрямком Графічний Дизайн. Отримав п’ять відзнак Ukrainian Design the Best Of. Для школи Макс та Ольга викладатимуть блок “Основи візуально дизайну”. Запрошуємо також прочитати останню статтю Ольги щодо 10 підходів колажування, які ви от-от використаєте, щоб бути натхненним.  
  Олександра Корчевська-Цехош, дизайнерка, арт-директорка, викладач. 
Має 9 років досвіду у галузі, 8 нагород у дизайні, Ukrainian Design: The Very Best Of, (Best Of: 3, The Very Best Of — 1), ADC*UA – Shortlist, Золотий кларнет, KAKADU Awards. Олександра активно співпрацює із глобально відомими компаніями, керувала дизайн-відділом медіа-стартапу під NDA.  У ТОР-100 Ukrainian Creativity and Craft Ranking посіла 60 місце серед всіх українських дизайн-студій та дизайнерів (2019). Олександра має досвід співпраці у двох американських стартапах (Сан-Франциско та Нью-Йорк), з європейськими і американськими замовниками, з Нацбанком України, розробляла візуальний стиль та брендбук “Рівненщини туристичної”, основи брендингу НУВГП, а також пише про дизайн статті і має Телеграм-канал “Дизайн-борщ”. У якості волонтерської роботи допомагає Римсько-Католицькій Церкві в Україні у створенні візуалу для її потреб.
“Щодо моїх захоплень в дизайні – впевнено можу сказати, що люблю працювати із історичними, соціально забарвленими тематиками, розробляти бренди і нові бізнеси, надавати сенсів і віднаходити їх”.
Для зимової школи Олександра викладатиме Арт тайм менеджмент та роботу з клієнтом. Якщо вам цікаво дізнатись більше, то запрошуємо підписатись на телеграм канал Олександри, YouTube канал Олександри або стежте за нею в ФБ