Alumni

|
Alumni

З року в рік спільнота випускників APPS UCU росте як кількісно, так і якісно, тож ми радіємо, що вже сьогодні маємо невелику, але міцну спільноту випускників факультету, які готові долучатися до створення якісної ІТ-освіти в УКУ, Україні та світі. 

У липні 2022 року, на Випускних урочистостях, APPS UCU Alumni спільнота одержала чергове поповнення. Своє навчання на факультеті успішно завершили 39 студентів програми «Комп’ютерні науки», 19 студентів програми «ІТ та Бізнес-аналітика» та 9 студентів магістерської програми «Науки про дані».
Радіємо, що багато наших випускників і далі продовжують своє навчання вже на магістерських програмах чи інтернатурах в найкращих університетах світу.

Вам буде цікаво

Alumni Newsletter

Контактна інформація

Випускники програми «Комп’ютерні науки» працюють у різноманітних галузях. Ми пишаємось тим, що наші випускники є хорошими професіоналами у нетехнічних та технічних спеціальностях, починаючи від Design та закінчуючи Data Science. Даючи студентам протягом їхнього навчання величезний вибір щодо вивчення різних можливих напрямків ІТ, ми готуємо спеціалістів, які мають за своєю спиною широкий спектр галузей із знаннями в їх межах.

Олесь Добосевич, керівник програми “Комп’ютерні науки”