Умови вступу та вартість навчання

|
|
Умови вступу та вартість навчання

Хто може вступити?

Всі, хто цікавиться темою Data Analytics, можуть подати заявку на вступ на програму.

  • Перша частина програми Data Analytics не вимагає значних попередніх знань, окрім базової обізнаності Microsoft Excel, знань шкільної математики та знання англійської мови на рівні розуміння технічних текстів.
  • Умовою вступу на другу частину програми є знання основ статистики та економетрики, основ програмування на Python, основ роботи з базами даних та SQL.

Процедура вступу

Для вступу на другу частину Data Analytics (Intro) кандидатам необхідно заповнити реєстраційну форму. При реєстрації необхідно вказати персональні контактні дані, попередній професійний досвід, а також мотиваційне повідомлення: чому кандидат/ка зацікавився програмою та як планує використати отримані на програмі знання. Умовою вступу на другу частину програми є знання основ статистики та економетрики, основ програмування на Python, основ роботи з базами даних та SQL

Заявки на навчання на програмі приймаються до моменту укомплектування навчальної групи (близько 20 осіб).

Вартість навчання

  • Вартість навчання на першій частині сертифікатної програми Data Analytics 1 (Intro) становить 30 000 грн (можлива оплата частинами, при оплаті всієї суми в один платіж – знижка 4 000 грн)
  • Вартість навчання на другій частині сертифікатної програми Data Analytics 2 становить 35 000 грн (можлива оплата частинами, при оплаті всієї суми в один платіж – знижка 4 000 грн)

 

Про факультет

Важлива інформація

Контактна інформація