Сертифікаційна програма “Аналіз Даних”

|
Сертифікаційна програма “Аналіз Даних”

Сертифікаційна програма з Data Analytics пропонує повний сегмент знань та навичок необхідних для професії Data Analyst.

Навчальний курс розрахований на три частини:

1. Data Analytics 1 (Intro)

Тривалість 14 тижнів. Старт: 27 лютого 2023 (Реєстрація)

2. Data Analytics 2

Тривалість 14 тижнів. Старт: осінь 2023 (Попередня реєстрація)

3. Вибіркові курси для вузької спеціалізації

Тривалість 4-8 тижнів.  весна/літо 2023

Програма має на меті підготувати майбутнього Data Analyst фахівця, дати йому розуміння теоретичних принципів в галузі, а також забезпечити практичні знання набору технологій, які найбільш затребувані для Data Analyst на ринку ІТ.

Навчальний курс спроєктований таким чином, що до першої частини можуть долучитися початківці у галузі, а відразу до другої — більш досвідчені Data Analyst.

Вступ на кожну частину відбувається окремо і не є взаємопов’язаним.

Ми подбали про те, щоб учасники програми могли збалансовано пройти шлях від розуміння базових інструментів для Data Analytics до отримання навичок, які дозволяють будувати кінцеві рішення.

Викладачі програми — це  досвідчені експерти в ІТ-індустрії, які мають великий досвід роботи з інструментами, які використовуються в галузі Data Analytics.

Ми розуміємо усі виклики, що існують на ринку праці в умовах пандемії COVID-19. Саме тому навчальний формат побудований таким чином, щоб студенти мали змогу безпечно навчатись онлайн. Окрім того, учасники зможуть поєднувати навчання на програмі із роботою на повну зайнятість.

Важливі дати вступу 2023

Зареєструватися

Важливі матеріали

Контактна інформація

Корисна інформація

За наведеними нижче посиланнями ви зможете знайти всю необхідну інформацію щодо вступу та навчання на програмі.

Потрапити на навчання

Data Analytics 1 – Для зарахування на навчання на першу частину програми Data Analytics 1 (Intro) кандидати повинні заповнити реєстраційну форму, де вказати персональні контактні дані, професійний досвід, а також мотиваційне повідомлення (навіщо кандидат/ка планує вивчати обраний напрямок та як планує застосовувати отримані знання в майбутньому), на основі якого будуть відбиратися кандидати. Детальніше про реєстрацію та вартість навчання можна дізнатися за посиланням.

Data Analytics 2 – Для зарахування на навчання на другу частину Data Analytics 2 кандидати повинні володіти попередніми знаннями зі статистики, SQL, основ програмування на Python, а також заповнити реєстраційну форму, де вказати персональні контактні дані, професійний досвід, а також мотиваційне повідомлення (навіщо кандидат/ка планує вивчати обраний напрямок та як планує застосовувати отримані знання в майбутньому), на основі якого будуть відбиратися кандидати. Детальніше про реєстрацію та вартість навчання можна дізнатися за посиланням.

Data Analytics 1 (Intro) 2022

Data Analytics 2 (Advanced) 2022