Certification program “Data Engineering”

|
Certification program “Data Engineering”

Про програму

Сертифікаційна програма з Data Engineering є першою програмою в Україні, яка пропонує повний сегмент знань та навичок необхідних для професії Data Engineer.  Навчальний курс розрахований на 10 місяців онлайн навчання на базі факультету прикладних наук УКУ. 

Програма має на меті підготувати майбутнього Data Engineer фахівця, дати йому розуміння теоретичних принципів в галузі, а також забезпечити практичні знання набору технологій, які найбільш затребувані для Data Engineers на ринку ІТ. Успішне проходження сертифікаційної програми дозволить випускникам працевлаштуватися на позиції Data Engineer, яка набирає обертів в ІТ-індустрії. Навчальний курс згенерований таким чином, що до нього можуть долучитися як початківці у галузі, так і досвідчені Data Engineers. Обсяг програми складає 36 академічних кредитів ECTS. Ми подбали про те, щоб учасники програми могли збалансовано пройти шлях від розуміння базових теоретичних принципів у Data Engineering до отримання навичок, які дозволяють будувати кінцеві повноцінні рішення. 

Формат

Ми розуміємо усі виклики, що існують на ринку праці в умовах повномасштабної війни в нашій країні.  Навчальний формат побудований таким чином, щоб студенти мали змогу навчатись онлайн. Окрім того, учасники зможуть поєднувати навчання на програмі із роботою на повну зайнятість.

Нетворкінг

Навчання онлайн забирає одну із основних переваг подібних курсів —  нетворкінг. Власне тому, ми виводимо цей аспект на зовсім новий рівень —  ми склали програму таким чином, що нетвокрінг у ній присутній як важливий елемент навчання. Після кожного модулю, студенти та викладачі матимуть можливість для спілкування та взаємодії у “живому” форматі. Похід в гори, сплав на байдарках або вікенд на лижах чи сноуборді  — ідеальні нагоди для знайомства, генерації спільних ідей та обміну досвідом.

Викладачі програми — це  досвідчені експерти в ІТ-індустрії, які мають великий досвід роботи та викладання в галузі Data Engineering.

Важливі факти:

Про факультет

Важливі дати вступу 2022

Реєстрація на програму: 13.07.2022-15.09.2022
Вступна співбесіда: 15.07.2022-15.09.2022
Зарахування на програму – до 15 вересня 2022

Контактна інформація

Корисна інформація

За наведеними нижче посиланнями ви зможете знайти всю необхідну інформацію щодо вступу та навчання на програмі.