Business Tech Challenge 2020

|
|
Business Tech Challenge 2020

Про Змагання

Проривні ідеї реалізуються малими командами. Продуктивні знання  власні спроби і помилки. Найкраща мотивація  конкуренція. Факультет прикладних наук УКУ об’єднав зусилля з  Kormotech LLC  і пропонує позмагатися за Приз 30 000 грн команді-переможцю Щоб позмагатися потрібно запропонувати ідею для вирішення дилеми компанії. 5 команд отримає менторську підтримку в процесі розробки ідеї. А найкраща команда  Приз та впровадження ідеї в життя! Business Tech Challenge  це можливість
  • отримати прикладні знання у сфері маркетингу, аналізу даних, фінансів;
  • розробити інноваційну ідею вирішення проблеми реального бізнесу;
  • отримати унікальний досвід співпраці з провідними спеціалістами компанії та викладачами APPS UCU;
  • позмагатися разом з своєю командою за Приз від компанії.
Детальніше тут Про змагання 

Про Бізнес

Kormotech LLC (Optimeal, CLUB 4 PAWS, Мяу!, Гав!) – українська компанія-виробник корму для домашніх улюбленців, лідер вітчизняного ринку, експортує продукцію в 31 країну світу.  Місія  створювати високоякісне та доступне харчування для котів та собак, щоб дарувати їх власникам радість спілкування зі здоровими та життєрадісними тваринами.  Ціль компанії 2026  увійти в топ-26 гравців галузі.  Дилема компанії. В світі є понад 1500 гравців, які з кожним роком поглинають одне одного, зміцнюючи власні позиції. Водночас великі мережі супермаркетів, спеціалізовані магазини, інтернет-магазини, які є ключовими каналами продажу корму, створюють власні торгові марки (private label) та витісняють з ринку виробників власних брендів. Щоб завоювати ринок Kormotech LLC / ТОВ Кормотех потрібно залишатися найкращим виробником корму і! знайти інноваційний канал зв’язку з клієнтом. Як поєднати технології і харчування домашніх улюбленців? Запропонуй свою ідею!  Ідея команди повинна задовольняти обидві потреби та відповідати стратегічній цілі компанії. Детальніше тут Про Бізнес Кейс.

Про Дані

На етапі IDEATE учасники змагання мають дані Про бізнес,  а також  рекомендуємо переглянути спеціальні інтерв’ю з Ростиславом Вовком, CEO Kormotech та Ігорем Блистівим, CMO Kormotech. На етапі ITERATE командам-учасникам буде надано доступ до customer data компанії. Зокрема, структура продажів, асортимент, цінові пропозиції, інформація про власників та улюбленців, історія замовлень. Особливо вітаються власні дослідження команди для валідації ідей.

Про Учасників

Учасниками можуть бути студенти та молоді професіонали. Команди можуть формуватися як до публікації ідеї, так і можна приєднуватися до  ідей інших (зазначте це в коментарях до ідеї). Команда може складатись від 2 до 6 осіб. Ми рекомендуємо формувати команди, які мають різний досвід. Зокрема, знання основ бізнесу, аналізу даних, програмування, креативного мислення. Участь у змаганні безкоштовна. Реєстрація відкрита за посиланням. Детальніше Про реєстрацію команди і ідей

Про Приз

Команди змагаються за Приз  30 000 грн команді-переможцю з перспективою фінансування проекту. Також не забувайте про те, що Business Tech Challenge це неймовірне поєднання командної роботи, навчання та духу змагання.

Про Етапи

  • IDEATE  до 06 липня  приймаються ідеї команд.
  • VOTE  06 липня – 12 липня  голосування за ідеї та відбір 5 команд.
  • ITERATE  13 липня  – 17 липня  робота команд над ідеєю. Паралельно з опрацюванням ідеї відбувається навчання та менторська підтримка учасників.
  • DELIVER  18 липня  презентація командами рішень, обрання переможця змагання.

Про Менторів

Ментори беруть участь в оцінці ідей, дають свою оцінку проблемі у вигляді інтерв’ю та консультують команди у їх ідеях. 

Про факультет

Важлива інформація

Контактна інформація