Результати Business Tech Challenge 2020

|
|
|
Результати Business Tech Challenge 2020

Про Команди

Ідеї  для розв’язання дилеми Kormotech LLC було запропоновано 20+ командами.

Ментори та компанія обрали 5 команд-фіналістів.

B2C Engagemen

 @Iryna Popovych @Anastasiia Livochka @Andriy Dmytruk @Yarka Lyba

“Ми розробили поетапний план, що допоможе збільшувати прибутки і водночас популярність серед користувачів та розуміти їх. Ми пропонуємо engagement програму, яка складається з підписки на корм on demand, реферальної системи, програми лояльності для окремих користувачів, магазинів та чат-боту з рекомендаціями професіоналів та ветеринарів.”

Keeky – Твій кіт покаже свій характер

@Yuriy Kalichun @Arsen Bobruk @Armine Skarlosh

“Ремінець Keeky для твого улюбленця подолає мовний бар’єр між вами. Цей пристрій не лише озвучить думки вашого пухнастика, але й передасть вибрану вами особливість його натури.
Keeky – це розумний ремінець, який озвучує «Мяу» вашого улюбленця семплом (унікальним набором фраз з певним характером), виявляючи настрій за допомогою штучного інтелекту.” 

Kormotech App

“Ми пропонуємо створити додаток, який дасть змогу замовляти або оформити підписку на доставку корму додому, спілкуватися з іншими власниками тварин, ділитися своїм досвідом та щасливими моментами зі своїми улюбленцями, а для самої компанії, додаток дасть змогу збирати інформацію про наявні потреби свого клієнта й тим самим швидше реагувати на попит.”

KorMe – Онлайн магазин з унікальним користувацьким досвідом

@Tania Yezerska @Olesia Tretiak @Daria Reshetuha

“Ми пропонуємо створити власний онлайн магазин. Для конкурентності нового каналу на вже існуючому великому ринку, ми пропонуємо унікальний користувацький досвід.
Як ми плануємо залучити покупців на нову платформу? Ми пропонуємо створювати анімовані 3D моделі Ваших улюбленців, які граються чи солодко сплять. Анімацію можна буде поширювати у соцмережах, збільшуючи зацікавлення аудиторії нашими продуктами.”

eFeed Service

@Yevhen Rozhylo @Ostap Trush, @Roman Borak @Muron Dadak @Vlad Gadz

“eFeedDeviceрозумна годівничка. Це пристрій, який насипає сухий корм та наливає воду відповідно до графіку та порцій. На смартфоні можна робити налаштування та годувати одним кліком, будучи не вдома. e
FeedDelivery
– доставка корму. За допомогою розумної годівнички доставка корму може відбуватись автоматично, як тільки контейнер для корму буде пустим.”

Про Переможців

На фінальній зустрічі Kormotech LLC вирішив підтримати проекти двох команд  Keeky та KorMe та презентувати 30 000 грн кожній.

Компанія надалі співпрацює з командами в розробці ідей.

 

Про факультет

Важлива інформація

Контактна інформація