Business Tech Challenge 2022

|
|
Business Tech Challenge 2022
Розриваємо шаблони, ламаємо стереотипи та шукаємо вау-рішення для мільйонів українців на Business Tech Challenge! Business Tech Challengeце унікальний шанс ТВОРИТИ з топовими експертами FOZZY GROUP та викладачами APPS.UCU в креативному просторі в КАРПАТАХ. На тебе чекає дійсно крутий челлендж — заДИЗАЙНи інноваційні вау-рішення та переверни традиційний майндсет. Ми впевнені, у тебе все вийде! Усі витрати на дорогу та проживання беремо на себе. З тебе — нестандартні ідеї, драйвовий настрій та величезне бажання творити!

Кого чекаємо?

Команди з 3–4 студентів або випускників УКУ, віком від 18 років. Хочеш файно потусити та прокачатися, мізкуючи над нестандартними завданнями? Тоді реєструйся тут до 7 березня. Лише 4 команди-фіналісти, які зможуть розв’язати наше завдання, поїдуть з FozzyGroup в Карпати 7–9 квітня. Це буде мегатуса, яка точно варта того, щоб за неї позмагатися! Тож запасайтеся кавою і гайда кумекати над рішенням!

Хто є хто?

TemaBit є частиною Fozzy Group — однієї з найбільших торгово-промислових груп України. Команда забезпечує близько 80 % програмних продуктів для гостей і працівників компаній групи. Розробками TemaBit щодня користуються понад 65 000 співробітників, тисячі партнерів та мільйони гостей «Сільпо», «Фора», Fozzy, Thrash! і сервісу доставки Justin. В TemaBit працює R&D центр штучного інтелекту та інновацій «Лабораторія Зі», де розробляються просунуті технологічні рішення для бізнесів групи. Команда R&D центру експериментує зі штучним інтелектом, нейронними мережами, машинним навчанням, імерсивними технологіями, а також з використанням інтернету речей. Один з ключових напрямів розробок ― «магазин майбутнього», де органічно інтегруються цифровий і фізичний виміри у звичному просторі супермаркету. Виклики бізнесу Fozzy Group стануть твоїми викликами на Business Tech Challenge 2022 .

А призи будуть?

Будуть! Та ще й які! Найкрутіша команда отримує 50 000 гривень! Та це ще не все! Якщо рішення кількох команд інтегровані між собою — кожна з команд отримає приз 50 000 грн. Змагання є сертифікаційною програмою, тож чотири команди-фіналісти отримають навчальні кредити 3 ECTS. Непогано, еге ж? А ще — це 3 дні фану, експертизи, драйвових ідей та нестандартних рішень та дизайну  в Карпатах разом з фанами технологій від FozzyGroup та з модерацією Олександра Акименка.

Що коли?

до 7 березня — реєструйся на Business Tech Challenge до 27 березня — відбір команд у Kaggle змаганні 7-9 квітня — Design-воркшоп, гостри лижі в Карпати 🙂 29 квітня — Pitch рішень. Затусимо в Києві разом?

Чи можна деталі?

Так-так, правила ніхто не любить, але куди ж без них? Ми залишили найважливіше ТУТ, не проходь повз! Пиши на makushnir@ucu.edu.ua та в Telegram після реєстрації. Ми з радістю відповімо!

Чи будуть ментори?

Наші ментори від компанії та університету не залишать вас наодинці з завданнями. Отримуйте суперекспертну консультацію впродовж всього Business Tech Challenge, тож знайомтеся ближче і скористайтеся нагодою проконсультуватися у найкращих!

Про факультет

Важлива інформація

Контактна інформація