MontyQuiz

|
|
MontyQuiz
У першому семестрі наші першокурсники організували інтелектуальний турнір з програмування “MontyQuiz”, а у весняному семестрі вони зробили другу ітерацію, яка вийшла ще цікавішою та масштабнішою💜
Ми побували за лаштунками організації другого турніру, і наші студентки Анастасія Кучерук та Наталія Юревич поділилися своїми враженнями від проведення турніру.
💥Найперше, студенти добре попрацювали над помилками, які виникали під час першого заходу. Наталя каже, що “організація MontyQuiz нелегкий, однак дуже цікавий процес. Ми отримали відгуки від учасників і проаналізували їх, виправили та доповнили окремі рубрики з турніру. У нас кожен відповідав за свою рубрику, завдання яких потім усі обговорювали та вирішували, що допрацьовувати, а що можна відправляти в роботу”.
💥По-друге, студенти-організатори мали самостійно знайти ІТ компанію, яка б погодилася на співпрацю та стала спонсором турніру. Після ретельних пошуків та однієї невдалої спроби, наші студенти змогли домовитися про співпрацю з компанією-партнером Sigma Software Group. Компанія надала всі можливості для проведення змагань, підготувала для переможців подарунки, а крім того, працівники компанії також взяли участь у самому турнірі.
💬“Насправді, порівнюючи з першим MontyQuiz, помітно, що ми ростемо, адже цього разу нам вдалося домовитися про співпрацю з компанією Sigma Software, і для нас, як для студентів, це був цінний досвід. Сподіваємося, MontyQuiz стане нашою традицією та створить свою ІТ-спільноту!” – коментують студенти.
Настя Кучерук також каже, що організатори вже отримали та почали аналізувати відгуки від учасників турніру, і радіють, що вони дуже теплі і позитивніші за попередні🧐
🏆Переможцями турніру стала команда наших другокурсників “MontySqueeze”, які отримали чудові подарунки від компанії Sigma Software.
Дякуємо організаторам, учасникам, викладачам та спонсорам за чудове інтелектуальне свято!💜

Вам буде цікаво

MontyQuiz

У першому семестрі наші першокурсники організували інтелектуальний турнір з програмування...

“Навчатись самому і допомагати іншим здобувати знання”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

No data was found

Долучайтеся до APPS UCU в соціальних мережах