Cost of education and scholarships

|
Cost of education and scholarships

Витрати Університету на навчання студента на бакалаврських освітніх програмах Українського католицького університету в середньому складають 4200 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Враховуючи складний економічний стан в країні, що не дозволяє більшості студентів самотужки повністю покривати витрати на навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів Університет покриває вагому частину інституційних витрат на навчання студента. 

Актуальну вартість навчання на бакалаврських програмах можна дізнатись за посиланням.

 

Стипендії

Завдяки щедрості жертводавців та підтримці ІТ-компаній у 2023 році вмотивовані вступники, які не мають фінансової змоги оплатити повну вартість навчання, можуть претендувати на стипендію в розмірі від 25%* до 100%.

*Читайте більше про стипендії за посиланням.

Також факультет прикладних наук УКУ створив два додаткові види стипендій для студентів-асистентів.

Стипендія асистента викладача (для студентів 2-4 курсів) покриває до 25% внеску студента (ціни освітньої програми) за рік навчання.

Стипендія асистента дослідника (для студентів 2-4 курсів) покриває до 100% внеску студента (ціни освітньої програми) за рік навчання.

Безвідсоткова позика може надаватися студентам бакалаврських програм 2-4 курсів навчання, які не мають можливості самостійно оплатити навчання і готові повернути позику після завершення навчання.

Як отримати стипендію?  Для отримання найновішої інформації переходьте на сайт Абітурієнтів УКУ. 

 

Навчання на окремих курсах

Окрім повної бакалаврської програми, існують варіанти вивчення окремих курсів (тобто зарахування на певні курси в статус вільних слухачів) без офіційного зарахування на програму та отримання статусу студента. Така можливість надається в разі наявності вільних місць в аудиторіях. Для зарахування на окремий курс потрібно пройти процедуру відбору. Для більш детальної інформації, будь ласка, перейдіть до сторінки “Навчання на окремих курсах“.

Про факультет

Важлива інформація

Контактна інформація