Поширені запитання

Про навчальний процес

Якою мовою відбувається навчання?

Більшість навчання відбувається українською мовою, але з другого курсу деякі курси проводяться англійською. Для того, щоб студенти могли на достатньому рівні розуміти предмети, які викладаються англійською, бакалаврські програми передбачають обов’язкові мовні пари. Також по закінченню першого курсу студенти з рівнем до B2 обов’язково проходять English Summer School – 3 інтенсивні тижні навчання англійської з native speakers. Після першого курсу рівень англійської у студентів є мінімум В2.

 

Де можна дізнатись, які предмети вивчаються?

На цих сторінках представлені карти курсів 2 спеціальностей – Комп’ютерні науки та Бізнес-аналіз та ІТ. Дана карта курсів є актуальною для 2019-2020 навчального року. 

 

Які можливості у студентів?

Рекомендуємо переглянути сторінку “Випускники”, на якій представлена інфографіка випускника 2019 року випуску. Також ви можете ознайомитись з картою курсів КН та БА, для того, щоб краще розуміти, які предмети вивчають студенти. Не забувайте також про нашу сторінку в Facebook.


Про навчання

Чи є заочна форма навчання?

Ні, заочної форми навчання, на жаль, немає. 

 

Як перевестись з іншого навчального закладу?

Про можливості переведення читайте детальніше тут . Врахуйте також, що поновлення/переведення можливе лише за наявності вакантних місць на 2 або 3 році навчання та лише в період літніх або зимових канікул.

 

Які є можливості зменшити вартість навчання?
УКУ створив спеціальний стипендіальний фонд, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента. Також для студентів 2-4 курсу факультет прикладних наук УКУ створив можливість отримувати додаткову стипендію “Знижка асистента викладача” та “Знижка асистента дослідника” . Детальніше можна прочитати тут.

 

Чи потрібно мати ноутбук для навчання?
Так, ноутбук є обов’язковим для відвідування навчання. 

 

Чи є можливість взяти окремі курси?

Так, ви можете подати заявку на окремі курси. Детальніша інформація на сторінці “Навчання на окремих курсах”

 

Чи ви допомагаєте в пошуках стажувань / роботи після закінчення навчання?

Факультет прикладних наук УКУ має чимало партнерів – SoftServe, Eleks, EPAM, GlobalLogic, N-iX, Grammarly, Perfectial, KindGeek, ring, CoreValue, CharStudio, Ciklum, Sigma Software, Romexsoft, Ricker Lyman та багато інших. Наші партнери часто не просто організовують певні курси для студентів, але ще й зацікавлені у можливостях стажування студентів. Таким чином  100%  студентів 3 курсу проходили стажування бодай в одній ІТ-компанії. Звичайно, ми допомагаємо нашим студентам з пошуком можливостей, але як їх використовувати вони вирішують самостійно.
Переглянути інформацію щодо працевлаштування наших випускників можна тут.