Стипендіальна підтримка

Середня собівартість річного навчання одного студента на бакалаврській програмі становить 3000 у.о.

Враховуючи складний економічний стан в Україні, що не дозволяє більшості студентів самотужки покривати повну вартість навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, Університет, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів, покриває вагому частину вартості навчання (на більшості програм ~75%).

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало УКУ до створення стипендійного фонду, звідки надається фінансова підтримка, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.

Існують основні типи фінансової підтримки студентів:

 1. Соціально-академічна та академічна знижки:
  Соціально-академічна знижка покриває 100% внеску студента (ціни освітньої програми) за 1-ий рік навчання, 100% – за 2-ий, 50% – за 3-ій, 50% – за 4-ий (за умови виконання вимог зі збереження знижки).
  Академічна знижка від ІТ компаній та жертводавців факультету прикладних наук покриває або 100% (річна), або 50% (піврічна) внеску студента (ціни освітньої програми) і може бути продовжена на наступний рік за умови виконання вимог зі збереження знижки та наявності коштів.
  Мотиваційна знижка для студентів 2-4 курсів покриває 100% внеску студента (ціни освітньої програми) за 2-ий, 50% – за 3-ій, 50% – за 4-ий
  «Рейтингова» академічна знижка покриває 30% внеску студента (ціни освітньої програми) за 1-ий рік навчання.

Також факультет прикладних наук УКУ створив два додаткових види знижок для студентів-асистентів.

Знижка асистента викладача (для студентів 2-4 курсів) покриває до 25% внеску студента (ціни освітньої програми) за рік навчання

Знижка асистента дослідника (для студентів 3-4 курсів) покриває до 100% внеску студента (ціни освітньої програми) за рік навчання

 1. Соціальна знижка. Знижка «Соціальна» може надаватися вступникам на бакалаврські освітні програми, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, не мають можливості самостійно оплатити навчання і не можуть заробити всі необхідні кошти власною працею. Серед підстав для розгляду кандидатів на отримання цієї знижки можуть бути: сироти, чи діти, позбавлені батьківського піклування; напівсироти; люди з особливими потребами, інваліди 1 і 2 груп; особи з багатодітних родин (більше 3 неповнолітніх дітей); особи, які мають власних дітей; особи, чиї батьки беруть участь в АТО чи були учасниками АТО; особи з малозабезпечених сімей.

 

 1. Безвідсоткова позика 

Безвідсоткова позика може надаватися студентам бакалаврських програм 2-4 курсів навчання, які не мають можливості самостійно оплатити навчання і готові повернути позику після завершення навчання.

Як отримати стипендію?


З огляду на досвід попередніх років ми можемо описати етапи отримання стипендій. Звичайно, з року в рік вона може змінюватись, тому для отримання найновішої інформації переходьте на сайт Абітурієнтів УКУ. 


Етап 1. Електронна заявка для участі в академічному конкурсі на отримання знижки та онлайн-тестування. В період  12 лютого – 5 квітня 2020 року кандидати можуть заповнити заявку та пройти онлайн-тестування. Вірно заповнена заявка є реєстраційною формою для участі в академічному конкурсі. Зареєстровані кандидати отримують доступ до онлайн-тестування. Програму онлайн-тестування розробляє кожна освітня програма відповідно до очікуваного профілю вступника.

Етап 2. Тестування в Університеті/написання завдань на запропоновану тематику. На тестування запрошують відібраних кандидатів за результатами онлайн-тестування. Тестування відбувається у першу та другу суботу травня згідно з розкладу проведення (2 та 9 травня 2020 відповідно).

Етап 3. Співбесіда. На співбесіду запрошують відібраних кандидатів за результатами другого етапу конкурсу. До проведення співбесіди, до 18:00 1 червня 2020 року учасник конкурсу має подати мотиваційний лист, прикріпивши його на онлайн-порталі, на якому проходили попередні етапи конкурсу. У разі відсутності мотиваційного листа учасник Конкурсу не буде допущений до співбесіди, відповідно дискваліфікований з Конкурсу. Результати ІІІ етапу будуть відомі до 10 липня 2020 року

!Нагадуємо, що детальна інформація знаходиться на сайті Абітурієнтам УКУ.