Стипендіальна підтримка

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 4200 у.о. на рік в гривневому еквіваленті.

Враховуючи складний економічний стан в країні, що не дозволяє більшості студентів самотужки повністю покривати витрати на навчання, і бажаючи підтримати належний рівень викладання і навчання в УКУ, передусім завдяки щедрості жертводавців з різних країн і континентів Університет покриває вагому частину інституційних витрат на навчання студента (на окремих програмах – до 80%)

Проте, не кожній родині під силу оплатити навіть цю суму. Це спонукало Університет до створення Благодійного Фонду УКУ, звідки надається фінансова підтримка, що повністю або частково покриває витрати на навчання студента.

Існують основні типи фінансової підтримки студентів:

  • академічно-соціальна стипендія;
  • соціальна стипендія;
  • стипендія від факультету;
  • академічна стипендія.

Також факультет прикладних наук УКУ створив два додаткових види стипендій для студентів-асистентів.

Стипендія асистента викладача (для студентів 2-4 курсів) покриває до 25% внеску студента (ціни освітньої програми) за рік навчання

Стипендія асистента дослідника (для студентів 3-4 курсів) покриває до 100% внеску студента (ціни освітньої програми) за рік навчання

 

Безвідсоткова позика може надаватися студентам бакалаврських програм 2-4 курсів навчання, які не мають можливості самостійно оплатити навчання і готові повернути позику після завершення навчання.

Як отримати стипендію?


З огляду на досвід попередніх років ми можемо описати етапи отримання стипендій. Звичайно, з року в рік вона може змінюватись, тому для отримання найновішої інформації переходьте на сайт Абітурієнтів УКУ. 


Етап 1. З 15 січня до 15 березня 2021 року абітурієнти мають можливість подати електронну заявку на отримання рекомендації на академічно-соціальну стипендію. Електронна заявка включає в себе подачу переліку документів, які підтверджують статус сім’ї абітурієнта, як такої, що немає можливості самостійно оплатити вартість навчання на освітній програмі в УКУ. Правильно заповнена заявка є реєстраційною формою для участі в конкурсі на отримання академічно-соціальної стипендії. Також апліканти мають пройти онлайн-тестування, якщо це вимагає освітня програма, на яку аплікант подав зяавку.

Етап 2. До участі в другому етапі запрошують відібраних кандидатів за результатами першого етапу (електронної заявки та онлайн-тестування). Другий етап відбуватиметься у період з 3 до 17 квітня 2021 року. Другий етап передбачає написання есе/вирішення кейсів/розв’язання задач в залежності від профілю освітньої програми.

Етап 3. На співбесіду запрошують відібраних кандидатів за результатами другого етапу Конкурсу. Співбесіди відбуватимуться у період з 15 травня до 15 червня 2021 року. У дні визначені УЦОЯО для проведення ЗНО, співбесіди проводитися не будуть.

До проведення співбесіди, до 18:00 7 травня 2021 року учасник Конкурсу має подати мотиваційний лист, прикріпивши його на онлайн-платформі “Відкриті курси УКУ” у відповідному для цього полі, на одну із тем, запропонованих Університетом (перелік та вимоги нижче). У разі відсутності мотиваційного листа учасник Конкурсу не буде допущений до співбесіди, відповідно дискваліфікований з Конкурсу.

!Нагадуємо, що детальна інформація знаходиться на сайті Абітурієнтам УКУ.