ІТ та Бізнес-аналітика

БІЗНЕС-АНАЛІТИКИ ГОТОВІ РОЗРОБЛЯТИ БІЗНЕC-РІШЕННЯ ТА ПРЕЗЕНТУВАТИ ЇХ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ЗАСОБІВ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ДАНИХ. У ТАКИХ ФАХІВЦІВ ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СПОСІБ МИСЛЕННЯ, НАЦІЛЕНИЙ НА ПОСТІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА ЗРОСТАННЯ

Освітня програма УКУ “ІТ та бізнес-аналітика” сформована на основі ідеї розширення  бізнесових та комунікаційних навичок майбутніх фахівців, щоб ті отримали ґрунтовний технічний бекграунд для роботи  в сфері інформаційних технологій. Набір компетенцій бізнес-аналітика охоплює масштаб потреб компанії, які актуальні у горизонті 5-10 років: внутрішні процеси компанії та зовнішнє бізнес-середовище.

Їх основою є глобальний контекст, який потребує професіоналів майбутнього, готових до висококонкурентних умов взаємопов’язаного ринку. Особливість фаху бізнес-аналітика — у спроможності творчо комбінувати технічні рішення  для інноваційної діяльності чи трансформації бізнесу. 

Цей підхід є відповіддю на нові умови ведення бізнесу: швидкі зміни, висока конкуренція із щоразу вищим запитом до кооперації та співпраці.

Юлія Клебан , керівниця програми “ІТ та бізнес-аналітика”

 Чому програма ІТ та бізнес-аналітика?

Команда факультету прикладних наук зібрала наступні переваги програми “ІТ та бізнес-аналітика”:

  • Сучасні знання з комп’ютерних наук та інформаційних технологій, що ґрунтуються на математичних дисциплінах із врахуванням найновішого світового досвіду ІТ-освіти
  • Часткове викладання курсів англійською мовою, поглиблене вивчення іноземних мов
  • Викладачі західних університетів та українські викладачі з міжнародним досвідом
  • Практично-орієнтоване навчання: літні практики та стажування в ІТ- компаніях
  • Розвиток практичних, етичних, бізнес-орієнтованих, м’яких навичок
  • Цікаве, живе студентське життя, зустрічі з відомими людьми
  • Можливості наукового зростання
  • Викладачі-практики з відомих ІТ-компаній України
  • Можливості обирати самостійно той напрямок, який цікавий кожному студенту чи кожній студентці

І це ще далеко не все! Ми можемо пишатись тим, що програми факультету оновлюються щороку залежно від запиту студентів. Щороку команда факультету прикладних наук спілкується з студентами та отримує їхні відгуки про навчання. Відповідно до цих відгуків формується план дисциплін на наступний навчальний рік. Таким чином ми отримуємо не просто знання, які відповідають викликам сучасного світу, але ще й задоволених студентів, які готові змінювати світ ІТ на краще!


Випускники  програми “ІТ та бізнес-аналітика” мають широкий вибір для працевлаштування.  Зокрема, це розробка сервісних рішень для клієнтів ІТ-компаній або повноцінна розробка нових рішень на боці клієнта. Такі компетенції,  як підготовка даних, їх аналіз та моделювання у поєднанні із знанням бізнес-процесів та потреб у певній доменній сфері дадуть змогу створювати творчі рішення. Випускники зможуть працювати в ІТ-компаніях, консалтингових організаціях, сервісних компаніях та стартапах.

Юлія Клебан , керівниця програми “ІТ та бізнес-аналітика”