Олексій Молчановський

Керівник магістерської програми з комп’ютерних наук за напрямом «Науки про дані/Data Science», старший викладач.

 


З 1998 по 2004 рік навчався у Київському Політехнічному Інституті за спеціальністю “Інформаційні управляючі системи та технології”.

 

З 2006 по 2015 рік викладав на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ. Дисципліни: “Дискретна математика”, “Теорія алгоритмів”, “Штучний інтелект”.

 

У серпні 2009 мав місяць стажування у Південній Кореї в рамках відкриття Українсько-Корейського Навального Центру при НТУУ “КПІ”.

 

З серпня 2013 по травень 2014 року працював за грантом Державного Департаменту США програми фонду Фулбрайт в Georgia Institute of Technology, College of  Computing (місто Атланта, штат Джорджія, США). Дослідження проводились в галузі комбінаторних алгоритмів, важкорозв’язуваних задач, транспортних алгоритмів.

 

У 2014 році разом з партнерами заснував українську платформу масових відкритих онлайн курсів Prometheus.

 

З 2016 року працює в УКУ. Керує магістерською програмою «Науки про дані», викладає курс «Алгоритми та структури даних» на бакалаврських програмах факультету.

Університетське управління навчальною програмою, Інтернет-освіта, MOOC, Data Science, Machine Learning, Artificial Intelligence, Combinatorial Optimization, Algorithms