Олексій Молчановський

Керівник магістерської програми з комп’ютерних наук за напрямом “Науки про дані/Data Science”, співзасновник платформи безкоштовних масових онлайн-курсів Prometheus, викладач.

З 1998 по 2004 рік навчався у Київському Політехнічному Інституті за спеціальністю “Інформаційні управляючі системи та технології”.

З 2006 по 2015 рік викладав на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ. Дисципліни: “Дискретна математика”, “Теорія алгоритмів”, “Штучний інтелект”.

У серпні 2009 мав місяць стажування у Південній Кореї в рамках відкриття Українсько-Корейського Навального Центру при НТУУ “КПІ”.

З серпня 2013 по травень 2014 року працював за грантом Державного Департаменту США програми фонду Фулбрайт в Georgia Institute of Technology, College of  Computing (місто Атланта, штат Джорджія, США). Дослідження проводились в галузі комбінаторних алгоритмів, важкорозв’язуваних задач, транспортних алгоритмів (ridesharing, carpooling).

У 2014 році разом з партнерами заснував українську платформу масових відкритих онлайн курсів Prometheus. На платформі представлений курс “Розробка та аналіз алгоритмів”.

Організатор конференції TEDxKPI, а також літніх, зимових та весняних шкіл з комп’ютерних наук в УКУ та КПІ.

E-mail:

LinkedIn page

https://www.linkedin.com/in/olexiim/

Magister in Computer Science of National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”(1998-2004).

PhD in Computer Science of National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”(2004-2007).

Fullbright Affiliate Researcher at Georgia Institute of Technology (2013-2014).

Fellow at the Student Science Association at NTUU KPI (2014-2015).

Co-founder at Prometeus MOOC (2014-2016).

Data Science Academic Program Director at UCU (2016 – present).

 

 

Univeristy Study Program Management, Online Education, MOOC, Data Science, Machine Learning, Artificial Intelligence, Combinatorial Optimization, Algorithms