Lviv Data Science Summer School

 Про Літню школу

Літня школа з науки про дані у Львові (Lviv Data Science Summer School) – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. У рамках Літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали – знайомляться із сучасними методами та інструментами науки про дані та машинного навчання. Школа орієнтована на середній рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

Дати Літньої школи: 22 липня – 2 серпня 2019.

Навчальна програма

Метою Літньої школи є надання практично-орієнтованих знань у сфері науки про дані.

Студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з напрямків Computer Vision, Natural Language Processing, Healthcare, Social Network Analysis, Urban Data Science та ін. Дати проведення курсів: 22 – 27 липня.

Наступний крок – командна робота над проектами, які надаються викладачами школи та компаніями-партнерами. Вона триває протягом кількох днів з 30 липня по 2 серпня під керівництвом менторів та має на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримують протягом школи. Команди повинні презентувати свої проекти публічно наприкінці школи.

За навчання на школі учасники можуть отримати 4 кредити ECTS.

Список курсів (оновлюється)

Зверніть увагу, через те, що деякі курси викладаються одночасно, учасники школи обирають чотири курси з ниже наведеного переліку, які вони хотіли би відвідати. Запис на курси відбувається після зарахування на літню школу з урахуванням розкладу проведення курсів (буде опублікований пізніше).

Необхідні базові знання

Для успішного навчання на Літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з основ статистики, машинного навчання та програмування на мові Python/R. Детальний опис вимог до знань та рекомендації щодо їх самостійного опанування можна знайти на сторінці «Умови участі».

Викладачі

На Літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

Проекти учасників літньої школи

 

 

Підготовча школа з Machine Learning

Цього року у нас є особлива пропозиція для людей, які хотіли би взяти участь у школі, проте не мають попереднього досвіду у даній галузі, – ми матимемо підготовчу школу, де ви отримаєте базові знання (Statistical Inference, Introduction to Machine Learning, and Data Visualization). Дійзнатися більше про Підготовчу школу.

Попередні школи

Контакти

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за:
Email: [email protected]