Lviv Data Science Summer School

Про Літню школу

Літня школа з науки про дані у Львові (Lviv Data Science Summer School) – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. У рамках Літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали – знайомляться із сучасними методами та інструментами науки про дані та машинного навчання. Школа орієнтована на середній рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

Дати літньої школи в 2021 році: 19 – 31 липня.

Увага! Через карантинні заходи та пандемію COVID-19 літня школа у 2021 році буде проводитися в онлайн форматі. 

Навчальна програма

Метою Літньої школи є надання практично-орієнтованих знань у сфері науки про дані.

Студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з напрямків Computer Vision, Natural Language Processing, Healthcare, Social Network Analysis, Urban Data Science та ін.

За навчання на школі учасники можуть отримати  від 3 до 6 кредитів ECTS. Деякі курси будуть включати в себе виконання практичних завдань, виконання кожного з яких дозволяє отримати один кредит ECTS. Завдання надаються викладачами курсів та передбачають виконання їх у певний термін.

Необхідні базові знання

Для успішного навчання на Літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з основ статистики, машинного навчання та програмування на мові Python/R. Детальний опис вимог до знань та рекомендації щодо їх самостійного опанування можна знайти на сторінці «Умови участі».

Викладачі

На Літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

Реєстрація

Реєстрація на школу буде відкрита 1 березня 2021 року. Завершення реєстрації – 1 червня 2021 року.

Якщо ви зацікавлені в участі у школі і не хочете пропустити реєстрацію, ви можете залишити свої контактні дані через цю онлайн-форму https://goo.gl/2Kpu6r. Коли розпочнеться реєстрація ми надішлемо вам нагадування.

Попередні школи

Контакти

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за:
Email: [email protected]

Важливі сторінки