Lviv Data Science Summer School Online

Літня школа з науки про дані у Львові (Lviv Data Science Summer School) – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. У рамках літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали – знайомляться із сучасними методами та інструментами наук про дані та машинного навчання. Школа орієнтована на середній рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

Дати літньої школи в 2020 році: 20 – 31 липня.

Увага! Через карантинні заходи та пандемію COVID-19 літня школа у 2020 році буде проводитися в онлайн форматі. Ми дещо адаптуємо формат проведення школи: більше акцент на лекції, відмова від проектної роботи. Переведення занять в онлайн формат дозволяє нам збільшити кількість учасників, тож ми скасовуємо попередній відбір – реєстрація на школу продовжена до 18 липня (повідомлення від 30 квітня).

Навчальна програма

Метою літньої школи є надання практично-орієнтованих знань у сфері науки про дані. Учасники школи можуть обрати будь-які курси із запропанованого нижче списку.

Наступний крок – командна робота над проектами, які надаються викладачами школи та компаніями-партнерами. Вона триває протягом кількох днів під керівництвом менторів та має на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримують протягом школи. Команди повинні презентувати свої проекти публічно наприкінці школи.

За навчання на школі учасники можуть отримати 3 кредити ECTS.

Перелік курсів (оновлюється)

Зверніть увагу, що кожний студент обирає лише 4 курсу з наведеного нижче списку. Курси йдуть паралельно. При формуванні розкладу курсів організатори намагаються врахувати побажання учасників школи щодо обраних курсів.

Розклад літньої школи можна знати на сторінці «Розклад школи».

На літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

Необхідні базові знання

Для успішного навчання на літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з основ статистики, машинного навчання та програмування на мові Python (для деяких курсів потрібна мова R). Детальний опис вимог до знань та рекомендації щодо їх самостійного опанування можна знайти на сторінці «Умови участі».

Вартість навчання 

Участь у літній школі платна. У вартість участі не входить проживання та харчування.

  • Студенти та аспіранти з України – 7 000 грн
  • Учасники з України, не студенти та аспіранти – 13 500 грн
  • Іноземні учасники – 500 євро

За потреби організатори можуть розглянути запит на надання знижки в розмірі до 30%. Більше інформації про знижки на сторінці «Занижки на навчання».

Участь в онлайн літній школі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Реєстраційна форма для участі в онлайн школі: zfrmz.com/i7M1SBzwT6HSXenli5fw

Кінцевий термін прийому реєстраційний заявок на літню школу – 1 липня.

Підтримати школу

Хоча участь у літній школі відкрита для всіх та є безкоштовною, ми зпрошуємо підтримати нас та пожертвувати незначну суму: 200, 500, або 1000 гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на технічні потреби школи та стипендію для талановитих студентів магістерської програми з Data Science.

Спонсори

Genesis — міжнародна продуктова IT-компанія, один з найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat і Apple в Східній Європі. Разом з видатними підприємцями України компанія Genesis створює високотехнологічні продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щомісяця.

Genesis – це унікальна екосистема для роботи, розвитку і зростання:

  • Експертиза в розвитку навантажених високотехнологічних продуктів на міжнародних ринках;
  • Робота з кращими професіоналами в Україні: унікальні можливості для навчання, розвитку і зростання, а це – тренінги та семінари всередині компанії, доступ докорисної літератури, курси англійської та участь в ключових заходах IT індустрії по всьому світу;
  • Умови для роботи: відмінний офіс в центрі Києва, безкоштовна їжа в офісі,
    безкоштовне медичне страхування, фрукти, заняття бігом, плаванням, футболом,
    баскетболом та іншими видами спорту.

Genesis названий кращим ІТ-роботодавцем в Україні співробітників за результатами щорічного опитування, проведеного DOU.UA.

Детальніше про компанію: https://bit.ly/2MkzgsJ
Приєднатись до команди компанії: https://bit.ly/3bQnuRZ

Підготовча школа

Для тих, хто хотів би взяти участь у літній школі, проте не має попереднього досвіду у даній галузі, пропонується підготовча школа – “Warm-up week”. Протягом тижня ви отримаєте базові знання з Statistical interference, Introduction to Machine Learning, Data Visualization. Дійзнатися більше про підготовчу школу.

Підготовча школа не буде проводитися у онлайн форматі.

Попередні школи

Контакти

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за:
Email: [email protected]

Контактна інформація