Стипендіальна підтримка

Український Католицький Університет спільно з організаціями-партнерами пропонує стипендії для учасників LvDS 2021, які частково або повністю покривають вартість навчання. Нижче наведена інформація про стипендії на 2021 рік.

Стипендія для жінок в Data Science 

LvDS 2021 має спеціальну пропозицію для жінок, які хочуть опанувати галузь Data Science. Ця стипендія надає можливість безкоштовно пройти 2 (два) кредитованих курси із отриманням навчальних кредитів (якщо учасниця успішно виконає домашнє завдання з обраних курсів) за умови оплати базової участі та одного кредитованого курсу. Стипендія надається Католицькою асоціацією добробуту на Близькому Сході (CNEWA).

Стипендія від DAAD для студентів, що навчаються в німецьких університетах

Цього року LvDS 2021 має має підтримку від фонду DAAD Go East.  Ця стипендія надається студентам німецьких університетів і є в обмеженій кількості. Студенти можуть подати заявку на стипендію на програму літньої школи «GoEast» в DAAD. Стипендія складається із загальної суми, яка покриває оплату за участь та оплату за три вибіркові кредитні курси.

 

Процедура отримання стипендії від CNEWA

Перед поданням заявки на отримання стипендії кандидатки повинні зареєструватися на школу та оплатити базову участь разом з одним кредитованим курсом.

1. Кандидатки заповнюють онлайн заяву не пізніше 15 липня 2021 року. У реєстраційній формі наводиться мотиваційне повідомлення з чітко аргументованою потребою в стипендії та чому саме вам організатори літньої школи повинні надати стипендію.

2. На підставі поданої інформації кандидатки протягом 5 робочих днів отримують відповідь щодо схвалення або відмови надання стипендії. Відповідь надсилається електронною поштою на адресу, вказану в реєстраційній формі.

Організатори не зобов’язані надавати пояснення причин відмови у наданні стипендії. В разі відмови, повторне подання на стипендію CNEWA неможливе. Кількість даних стипендій обмежена: вони надаються за принципом «хто раніше зареєструвався, того заявка буде раніше розглянута».

Процедура отримання стипендії від DAAD

1. Кандидати заповнюють онлайн заяву не пізніше 1 червня 2021 року. У реєстраційній формі наводиться мотиваційне повідомлення з чітко аргументованою потребою в стипендії та чому саме вам організатори літньої школи повинні надати стипендію.

2. На підставі поданої інформації кандидати протягом червня отримують відповідь щодо схвалення або відмови надання стипендії. Відповідь надсилається електронною поштою на адресу, вказану в реєстраційній формі. Організатори резервують місце для кандидата, поки вони не отримають відповідь від DAAD.

3. Якщо кандидат отримав відмову від організаторів DAAD у наданні стипендії, він / вона все ще може брати участь та оплачувати навчання на LvDS 2021.

Організатори не зобов’язані надавати пояснення причин відмови у наданні стипендії. В разі відмови, повторне подання на стипендію DAAD неможливе. Кількість даних стипендій обмежена: результат залежить від мотиваційного листа.