Lviv Data Science Summer School

Про Літню школу

Літня школа з науки про дані у Львові (Lviv Data Science Summer School) – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. У рамках Літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали – знайомляться із сучасними методами та інструментами науки про дані та машинного навчання. Школа орієнтована на середній рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

Дати літньої школи в 2020 році: 20 – 31 липня.

Навчальна програма

Метою Літньої школи є надання практично-орієнтованих знань у сфері науки про дані.

Студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з напрямків Computer Vision, Natural Language Processing, Healthcare, Social Network Analysis, Urban Data Science та ін.

Наступний крок – командна робота над проектами, які надаються викладачами школи та компаніями-партнерами. Вона триває протягом кількох днів під керівництвом менторів та має на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримують протягом школи. Команди повинні презентувати свої проекти публічно наприкінці школи.

За навчання на школі учасники можуть отримати 3 кредити ECTS.

Необхідні базові знання

Для успішного навчання на Літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з основ статистики, машинного навчання та програмування на мові Python/R. Детальний опис вимог до знань та рекомендації щодо їх самостійного опанування можна знайти на сторінці «Умови участі».

Викладачі

На Літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

Реєстрація

Реєстрація на школу буде відкрита 1 лютого 2020 року. Завершення реєстрації – 1 травня 2020 року.

Якщо ви зацікавлені в участі у школі і не хочете пропустити реєстрацію, ви можете залишити свої контактні дані через цю онлайн-форму https://goo.gl/2Kpu6r. Коли розпочнеться реєстрація ми надішлемо вам нагадування.

Попередні школи

Контакти

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за:
Email: [email protected]

Важливі сторінки