VI Lviv Data Science Summer School 2021 Online

Про Літню школу

Літня школа з науки про дані у Львові (Lviv Data Science Summer School) – ініціатива від факультету прикладних наук Українського Католицького Університету. У рамках літньої школи учасники – студенти, аспіранти, молоді професіонали – знайомляться із сучасними методами та інструментами наук про дані та машинного навчання. Школа орієнтована на середній рівень знань учасників у галузі. Робоча мова школи – англійська.

Дати літньої школи в 2021 році: 19 – 30 липня.

Всі лекції можна переглянути на нашій сторінці в Youtube.

Навчальна програма

Метою Літньої школи є надання практично-орієнтованих знань у сфері науки про дані.

Студенти долучаються до кількох практично-орієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаються провідними фахівцями з напрямків Computer Vision, Natural Language Processing, Healthcare, Social Network Analysis, Urban Data Science та ін.

За навчання на школі учасники можуть отримати  від 1 до 6 кредитів ECTS. Деякі курси будуть включати в себе виконання практичних завдань, виконання кожного з яких дозволяє отримати один кредит ECTS. Завдання надаються викладачами курсів та передбачають виконання їх у певний термін.

Список курсів

Useful links

Викладачі

На літній школі викладають науковці з кращих університетів та провідні фахівці українських та міжнародних компаній.

Dr. Volodymyr Mnih

Research scientist at DeepMind

Dr. Tomas Mikolov,

Czech Technical University

Dr. Mykola Pechenizkiy

Eindhoven University of Technology

Dr. Edgar Walker,

University of Tübingen

Dr. Dmytro Guzenko,

Scientific consultant, industry

Dr. Anna Aljanaki,

University of Tartu

Alexandr Honchar,

ML Director and Partner at Neurons Lab

Dr. Marharyta Aleksandrova

University of Luxembourg

Sebastian Weichwald,

Copenhagen Causality Lab, Copenhagen University.

Liubomyr Bregman,

Data Science Lead в Amazon.EU HQ

Dr. Igor Koval,

Postdoctoral Researcher in Machine Learning

Dr. Oleksii Ignatenko

doctor of physical and mathematical sciences

Dmytro Kalpakchi,

KTH Royal Institute of Technology

Sorawit Saengkyongam,

The University of Copenhagen.

Спонсори

Genesis— це одна з найбільших продуктових ІТ-компаній України і світу. Майже 2000 спеціалістів у п’яти країнах створюють продукти, що змінюють життя мільйонів людей у всьому світі.

• це екосистема з понад 15 бізнесів у чотирьох напрямках — новинні онлайн-медіа, класифайди, R&D та інвестиції.
  • продукти для більш ніж 200 мільйонів унікальних користувачів щом ісяця;
  • один із найбільших партнерів Facebook, Google, Snapchat та Apple у країнах CEE;
  • найкращий ІТ-роботодавець в Україні за версією DOU.

Genesis — це унікальне місце для роботи, розвитку і зростання:

• експертиза в розвитку високотехнологічних продуктів;
  •  робота з найкращими професіоналами в Україні;
  •  чудові можливості для навчання: внутрішні тренінги та семінари, доступ до корисної літератури, курси англійської та участь у ключових заходах IT-індустрії по всьому світу;
  •  комфортне робоче місце.

SQUAD – це research & delivery центр, що об‘єднує висококваліфікованих розробників та інженерів різних напрямків – Research, Embedded, Hardware, Mobile, QA, Infrastructure, Delivery, Product і Design, – для створення сучасних систем безпеки розумного будинку (smart home security)/ IoT.

• Cучасні лабораторії SQUAD оснащені тестовими приладами та провідним оптичним обладнанням, що створює унікальну можливість розробляти і впроваджувати інновації. SQUAD це зростаюча команда, яка працює із духом startup, щоб генерувати рішення для продуктів і підвищувати рівень кожною деталлю.
  • SQUAD об’єднує талановитих спеціалістів у галузі IT і створюємо середовище для втілення нових ідей і відкриттів. Компаня SQUAD вірить, що синергія найкращих і творчого середовища вирішить будь-який глобальний виклик.

Forget good. Do great in SQUAD.

Попередні школи

Якщо у вас виникли питання, ви можете звернутись до нас за: