Випускники

ФАКУЛЬТЕТ ПРИКЛАДНИХ НАУК УКУ ГОТУЄ ЛІДЕРІВ ГАЛУЗІ, ЩО СВОЇМИ ЗНАННЯМИ, НАВИЧКАМИ I НАСТАНОВАМИ ЗМІНЮВАТИМУТЬ СЬОГОДНІШНЄ ТА МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ТА СВІТУ

Випускники програми «Комп’ютерні науки» працюють у різноманітних галузях. Ми пишаємось тим, що наші випускники є хорошими професіоналами у нетехнічних та технічних спеціальностях, починаючи від Design та закінчуючи Data Science. Даючи студентам протягом їхнього навчання величезний вибір щодо вивчення різних можливих напрямків ІТ, ми готуємо спеціалістів, які мають за своєю спиною широкий спектр галузей із знаннями в їх межах.

Олесь Добосевич, керівник програми “Комп’ютерні науки”

 

Випускники програми “ІТ та бізнес-аналітика” мають широкий вибір для працевлаштування. Зокрема, це розробка сервісних рішень для клієнтів ІТ-компаній або повноцінна розробка нових рішень на боці клієнта. Такі компетенції як підготовка даних, їх аналіз та моделювання у поєднанні із знанням бізнес-процесів та потреб у певній доменній сфері дадуть змогу створювати творчі рішення. Випускники зможуть працювати в ІТ-компаніях, консалтингових організаціях, сервісних компаніях та стартапах.

Юлія Клебан, керівниця програми “ІТ та Бізнес-аналітика”

Поки факультет прикладних наук має один випуск напрямку “Комп’ютерні науки”. Детальніша інфографіка по випускниках доступна нижче. Нагадуємо, що у 2019 році програму закінчили 23 студенти та студентки.

Напрямки, у яких працюють студенти.

Найпопулярнішим серед випускників 2019 року стало Машинне навчання (Machine Learning). За ним слідує веб розробка, дослідницька робота, дизайн, розробка програмного забезпечення (Software development) та бізнес-аналіз.
*Варто також додати, що під дослідницькою діяльністю мається на увазі дослідження у лабораторіях університетів (як і лабораторія машинного навчання УКУ, так і університети-партнери програми факультету прикладних наук).

Розмір компаній, у яких працюють випускники. У цій інфографіці ми не вказуємо назви компаній, а лише оцінюємо кількість працівників у них. Поняття “маленька”, “середня” та “велика” розкриті у дужках. Перше місце серед компаній-роботодавців впевнено займають великі компанії, у яких працює від 500 спеціалістів.

Рік навчання, під час якого випускники почали працювати/займатись дослідженням. Як ви можете побачити на зображенні нижче, найкращим курсом для першої роботи виявився 3 рік навчання.

 

Ми дуже радіємо, що 73.9% випускників зацікавлені в тому, щоб продовжувати “допомагати” навчальному процесу. Наприклад, займатись менторською діяльністю, допомагати молодшим колегам, проводити курси чи клуби.

Також 100% випускників готові рекомендувати програму, на якій навчались.


*Якщо вас зацікавили бакалаврські дипломні роботи випускників – натисніть на посилання.