Вартість навчання

Повна вартість навчання на освітніх програмах УКУ становить в середньому 4200 у.о. на рік в гривневому еквіваленті. Завдяки підтримці доброчинців УКУ навчання на програмах “ІТ і бізнес-аналітика” та “Комп’ютерні науки” в 2022-2023 навчальному році коштуватиме 80 000 грн. Вступники з високими балами ЗНО можуть також претендувати на іменні знижки від жертводавців, які частково або повністю покривають їх вартість навчання на програмі.

Оплата за навчання проводиться згідно контракту посеместрово.

Стипендії

Завдяки щедрості жертводавців Університету та підтримці ІТ-компаній кращі вступники бакалаврських програм факультету прикладних наук у 2022-2023 навчальному році зможуть стати лауреатами стипендій, завдяки чому можуть отримати додаткову істотну знижку в оплаті за навчання.

*Читайте більше про стипендії за посиланням.

Навчання на окремих курсах

Окрім повної бакалаврської програми, існують варіанти вивчення окремих курсів (тобто зарахування на певні курси в статус вільних слухачів) без офіційного зарахування на програму та отримання статусу студента. Така можливість надається в разі наявності вільних місць в аудиторіях. Для зарахування на окремий курс потрібно пройти процедуру відбору. Для більш детальної інформації, будь ласка, перейдіть до сторінки  “Навчання на окремих курсах”.

Вам може бути корисним